Neler yeni

Yeni bir ara yüz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet sevgili arkadaşlar jailbreak işime girdiğimden bu yana kendi kanaatimce efsane bir springboard tweaki olan NextgenUı tweakinden bahsetmek istiyorum.geliştiricisi bunu birdaha güncellemeyecegini söylüyor.ben
de diyorumki forumda zehir gibi bu tür işlere kafası çalışan bu işlerle ilgilenen genç arkadaşlar var.bu tweak e benzer bir tweak yada uygulama yapılabilir mi...?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bunun için geçen gün @MuhendisBey konu açtı konusuna yapmasını istediğini ayrıntılı şekilde ve net şekilde belirtirsen yapabilecek kabiliyette yardım eder kendisi.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şimdi baktım da gerçekten güzel bir tweakmiş.Kaynak kodları paylaşılmış olsaydı güncellenme ihtimali de artardı.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi baktım da gerçekten güzel bir tweakmiş.Kaynak kodları paylaşılmış olsaydı güncellenme ihtimali de artardı.
Kardeşim süper birşey bu.bir iki defa twiter dan yazdım geliştiricisine ama eleman güncellemiyicem diyor başka birşey demiyor..

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kardeşim süper birşey bu.bir iki defa twiter dan yazdım geliştiricisine ama eleman güncellemiyicem diyor başka birşey demiyor..
Mantıken eğer kendisi güncellemeyecekse, başkalarının güncelleyebilmesi için kaynak kodlarını paylaşması gerekirdi.Demek ki bencil birisi :D

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Bu Tweak IOS 8 de kaldı..

IOS 11 için aşırı sorular aldı ama “Ben Güncellemem demişti”

Coolstar dan bir isteği vardı “ Crackli Repoları” APT içerisinde engelleyin diye ama tabiki istediği cevabı bulamadı..

300-400 dolar topladılar Tweak güncellemesi için yine Hayır demişti Geliştiricisi..

Not: Tweak Açık Kaynaklarını Paylaşmıyor geliştirici

Geliştiricinin bu camiadan çekilmeside “Crack” yüzündendir.

Bu Tweak’i İPhone 6 IOS 8.1.2’de en son kullanmıştım..

Olağanüstü bir C++

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
8764
Kapatma logosuna tıklayınca respring logosuna dönecek kaydırıncada respring yapacak tweak lazım yapabilen türk varsa çok işimize yarar böyle tweak vardı güncelleme almadı.

Tips
Tips
Üst Alt