Neler yeni

Yedeği Yükleyememe Sorunu

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba.

iPhone x cihazım 13.2.2 versiyonunda iken jailbreak yapmıştım. Bu şekilde yedek alarak ios 13.3'e restore yaptım fakat itunes'tan yedeği geri yüklerken hata veriyor. Jailbreak kalıntılarıyla alakalı diye düşünüyorum. Alternatif araçlardan itools ile denedim ancak yine yedeği yüklemiyor. Bir çözüm öneriniz var mı acaba? Yedeğim önemli olduğu için çözmek zorundayım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba.

iPhone x cihazım 13.2.2 versiyonunda iken jailbreak yapmıştım. Bu şekilde yedek alarak ios 13.3'e restore yaptım fakat itunes'tan yedeği geri yüklerken hata veriyor. Jailbreak kalıntılarıyla alakalı diye düşünüyorum. Alternatif araçlardan itools ile denedim ancak yine yedeği yüklemiyor. Bir çözüm öneriniz var mı acaba? Yedeğim önemli olduğu için çözmek zorundayım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu durum normal. Jailbreakli yedek cihaza geri yüklenmez yüklense bile sorunlar çıkarıyor. Hatta elmada kalanlar bile oluyor. Tekrar jailbreak yapıp öyle yedeği geri yüklemeyi denermisin

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
denedim hocam aynı sonuç
Mesaj düzenlendi:

aslında dediğinizi düşündüm, yedeği yüklemeden jb yaptım sonuç bu oldu. şimdi tekrar restore ettim ve ilk yedeği yükleyerek deneyeceğim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt