Neler yeni

Çözüldü Yanlış yedek yükledim. İcloud şifresi istiyor.

Vesvese

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,

İphone X satın aldım. İtunes üzerinden icloud şifresini unuttugum bir yedegi yükledim. Telefonu sıfırlamak istedigimde ise bu unuttugum icloud şifresini istiyor. Ben hiçbir sekilde bu telefona bu icloud bilgilerini girmedim. Sadece yedek yükledim.

Bu sorunun çözümü için ne yapabilirim ? Şifresi unutulan icloud için çok kez kurtarma talebi baslattım ama sonuc alamadım.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,

İphone X satın aldım. İtunes üzerinden icloud şifresini unuttugum bir yedegi yükledim. Telefonu sıfırlamak istedigimde ise bu unuttugum icloud şifresini istiyor. Ben hiçbir sekilde bu telefona bu icloud bilgilerini girmedim. Sadece yedek yükledim.

Bu sorunun çözümü için ne yapabilirim ? Şifresi unutulan icloud için çok kez kurtarma talebi baslattım ama sonuc alamadım.
Cihazın faturasi sende mi ??

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
evet, zaten hiç kullanamadım yeni aldıgım sıfır cihaz. vatan faturalı
baska bir iphone üzerinden apple destek uygulamasını kur ve oradan seni aramalarini iste anlik arayacaklar ve senden faturani yollamanı isticekler ortalama 2-3 gune de kilidi kiricaklar

Vesvese

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
baska bir iphone üzerinden apple destek uygulamasını kur ve oradan seni aramalarini iste anlik arayacaklar ve senden faturani yollamanı isticekler ortalama 2-3 gune de kilidi kiricaklar
Tesekkurler deneyecegim hocam. Umarım olumlu sonuclanır.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum bana numaranı ve epostanı gönder seni aratayım 2 dk içinde arıyorlar :) @Vesvese
11551

Vesvese

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaş bak sana yazmış ona bilgileirini at 2 dakika içinde telefonun çalacak..
hocam daha once gorustum apple ile hesap kurtarma baslattılar 2 kez 2 sindede donus olmadı. direk faturayla işlem yapmak için musteri temsilcisine ne demeliyim ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
hocam daha once gorustum apple ile hesap kurtarma baslattılar 2 kez 2 sindede donus olmadı. direk faturayla işlem yapmak için musteri temsilcisine ne demeliyim ?
Benimbu e posta ile hic bir baglantim yok acan kisi kardesim ve askerde bu icloud kaldırılmasini istiyorum

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,

hocam anladığım kadarı ile sıfır x aldınız eve gittiniz bilgisayardan bir yedekleme yüklediniz diye anladım.. Eğer bu şekilde ise x telefonu DFU moda alıp yeninden yazılım yükleyin sonuçta cihazda i cloud hesabı tanımlanmamış

Vesvese

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sürüm istediği kadar yükseltsin sisteme girilmiş olan o bilgileri ve icloud hesabını istyecek isterse ios20 sürümüne geçsin.
hocam apple ile görüşürken vereceginiz tiyo var mı ? şu şekilde konus bunu soyle seklinde ?

hocam anladığım kadarı ile sıfır x aldınız eve gittiniz bilgisayardan bir yedekleme yüklediniz diye anladım.. Eğer bu şekilde ise x telefonu DFU moda alıp yeninden yazılım yükleyin sonuçta cihazda i cloud hesabı tanımlanmamış
Hocam aynen anladıgınız gibi. ama telefonda icloud giriş yapılmıs gorunuyor ve surekli icloud şifresi istiyor. sıfırlamaktan korkuyorum acıkcası.

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam apple ile görüşürken vereceginiz tiyo var mı ? şu şekilde konus bunu soyle seklinde ?

Hocam aynen anladıgınız gibi. ama telefonda icloud giriş yapılmıs gorunuyor ve surekli icloud şifresi istiyor. sıfırlamaktan korkuyorum acıkcası.
Hocam Şuan cihazı kullanabiliyormusunuz. Menü açıkmı? Yoksa etkinleştirme şifre ekranında mı? Etkinleştirme ekranında ise cihaza yeni yazılım yükleyin. Korkunuz ne ki

burak_58_58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ÇÖZÜM: Arkadaslar sadece yedek yukledigimiz için herhangi bir parola girmediigmiz için aslında icloud o cihazda etkinleşmemiş oluyor. bu nedenle direkt dfu modda sıfırlayınca sorun çözülüyor. eger yanlıs yedek yüklediniz ve icloud sifresi istiyorsa sıfırlamaktan korkmayın.

Tips
Tips
Üst Alt