Neler yeni

Xenhtml ios 13

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tweek altında ios 13 ile uyumlu yazıyor ama yüklediğimde donup kalıyor hiç bir şekilde çıkmıyor safe modda yeniden jb yapmak zorunda kalıyorum.

Cihaz
İphone 8
Sürüm
13.3

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum bende ilk kurduğumda aynı sorunla karşılaştım fakat çözmem gayet basit oldu. Seninde gördüğün üzere her zaman ki XenHTML karşılama ekranı sadece yazılar görünmüyor. Seçenekler hala orda tek yapman gereken ekranda rastgele yerlere tıklayarak ön kurulumu tamamlaman. İnternetten herhangi bir kurulum videosuna bakarak tuşların yerlerini de görebilirsin.

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hiç uğraşmıyim dersen sitenin telegram grubuna tweaki ayar dosyasını attım. Ordan alıp var/mobile/library/preferences içine attıktan sonra kurulum yaparsan o ekran gelmeyecektir muhtemelen.

Son düzenleme:

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hiç uğraşmıyim dersen sitenin telegram grubuna tweaki ayar dosyasını attım. Ordan alıp var/mobile/library/preferences içine attıktan sonra kurulum yaparsan o ekran gelmeyecektir muhtemelen.
Cvplarin icin tsk ederim. Yanliz cok denedim rastgele basmayi ama olmadi. Birdaha riske girip yuklemeye de cesaret edemiyorum pc yanimda yok.. telegramda kullanamiyorum bana karisik geliyor.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yani dediğim gibi söylediğim iki yöntemden biriyle etkinleştirme yapabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt