Neler yeni

Windows Üzerinden Checkra1n Yüklemek

Bycesur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, Bilgisayarım, Msi 970a-g43 uefi bioslu anakart, AMD Fx 4300 quad core işlemci ve msi N740 2 gb ekran kartlı ddr3 .
Ra1nUSB-Final-AMD direk indirip usb ye yazdırdım ve açıyorum. Options /graphics kısmında hiçbirşey seçili değil. Bu şekilde başlattığımda aşağıdaki ekran geliyor ve kalıyor. Options / config kısmında ryzen, standart hepsini seçerek denedim ama olmadı.
Çözümü nedir ?
12.jpg

hucjo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya hocam sana zahmet burda hangi dosyalari indirmem gerek birtürlü bulamadim buarada leptopbum 32 bit olurmu sana zahmet hangi dosyalari indirmem gerek yada linkleri burda paylasabilirmisin tsk ler
Geç gördüm kusura bakma, videoyu YouTube üzerinden bulunca açıklama kısmında hepsi mevcut.

Bycesur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sorun hakkında malesef bilgi bulamadım.

Merhaba, Bilgisayarım, Msi 970a-g43 uefi bioslu anakart, AMD Fx 4300 quad core işlemci ve msi N740 2 gb ekran kartlı ddr3 .
Ra1nUSB-Final-AMD direk indirip usb ye yazdırdım ve açıyorum. Options /graphics kısmında hiçbirşey seçili değil. Bu şekilde başlattığımda aşağıdaki ekran geliyor ve kalıyor. Options / config kısmında ryzen, standart hepsini seçerek denedim ama olmadı.
Çözümü nedir ?
Ekli dosyayı görüntüle 16462

burak3806

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Her şeyi hallettim dfu modunda cihaz bekleniyor diyor takıyorum dfu modunda cihaz bulundu diyor ama hiç bişi yapmıyor checkra1n acaba cihazı taktıktan sonra bişi daha mı yazmam lazım aksi takdirdi iphone dfu modunda hiç bir işlem olmadığı için kendini 1-2 daka sonra tekrar başlatıyor ?

hucjo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Her şeyi hallettim dfu modunda cihaz bekleniyor diyor takıyorum dfu modunda cihaz bulundu diyor ama hiç bişi yapmıyor checkra1n acaba cihazı taktıktan sonra bişi daha mı yazmam lazım aksi takdirdi iphone dfu modunda hiç bir işlem olmadığı için kendini 1-2 daka sonra tekrar başlatıyor ?
Dfu modundan çıkar telefonu, checkra1n i tekrar başlat öyle dene, birde parola parmak izi varsa kaldır

burak3806

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dfu modundan çıkar telefonu, checkra1n i tekrar başlat öyle dene, birde parola parmak izi varsa kaldır
Parmak izini ve parolayı kapattım acaba find my iphone falan da mı kapalı olmalı bu aşamada kalıyor ?

Ekli dosyalar

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@YetEfe b hatayı versede jailbreak işlemi genelde tamamlanıyor. Ayrıca ben Bootra1n ile yapıyorum, kablo orj olsun yan sanayide olmuyor genelde, ve 32 bit versiyonu ile deneyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@YetEfe ayrıva cihazınız 5s ise Bootra1n ile olmuyor, onuda kapdıyor ama 5s kullananlarda aynı sorundan ötürü olmuyor henüz bi çözüm de bulunmadı. Uncover deneyin 5s ise..

YetEfe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@YetEfe ayrıva cihazınız 5s ise Bootra1n ile olmuyor, onuda kapdıyor ama 5s kullananlarda aynı sorundan ötürü olmuyor henüz bi çözüm de bulunmadı. Uncover deneyin 5s ise..

ios 12.4.3 unc0ver desteklemiyor diye biliyorum @murat.toksoz (5s im var)

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Sizdeki gibi olmuyor sevebi nedir ?

burcinkarabacak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
95A99EBD-FF2E-4780-9374-284300EC9581.jpeg
İpad bu şekilde oluyor ama açılınca icon gelmiyor

2D130363-60FA-43A6-91FC-C52D0E8A8FE8.jpeg
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar lütfen yardım edin. Şöyle hata alıyorum.
hocam selam

kodlama yanlış volume asd den sonra tekrar volume checkra1n e gerek yok ilk sayfadaki kodlara bakarsanız fazla yazmıssınız

saygılarımla

Son düzenleme:

asdetu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.4 jailbreak yapılır mı bu yöntemle?

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
catalina yöntemiyle 13.4 ü jb yapamaz mıyız?

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
deniyorum hocam sağolun, bir de hexxa plus yöntemiyle direk telefondan yapılıyor mu?

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
asd oluştururken, ntfs olrak yaptı benimki. 1. sayfada fat32 demiş, fark edermi ntfs olması
Mesaj düzenlendi:

usb den başlarken security policy sebebiyle usb blocked uyarısı veriyor. bu kısmı nasıl geçerim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt