Neler yeni

Windows Üzerinden Checkra1n Yüklemek

bariton70

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak tan kaynaklı kapanma olacağını düşünmüyorum bataryandan yada başka birşeyden olabilir ama dediğin gibi yazılımı dfu mod ile sıfırla büyük ihtimal çözülecektir. Yedeği yüklerseniz kalıntıları kalabilir. Fotoğrafları bilgisayara yedekleyin kişileri vb de verdiğim linkte nasıl geri yükleyebileceğiniz ilk sayfada da son sayfada da yazıyor. Fakat uygulamalarınız geri gelmez.
hocam tavsiye için çok teşekkürler. sıkıntım bataryada değildir çünkü jb aktif değilken herhangi bi kapanıp açılma olmuyor sadece jb aktifken oluyor. sıkıntı başka biryerde ama çözemedim dfu modda restore ettim tekrar jb yapıcam bakalım sonucu ne olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Yapamayan arkadaşlar, daha kolay bir yolu çıkmış, Yukardaki link ile yapabilirsiniz. sistem yükleme falanda yok. sadece 400 mb dosyayı rufus ile 8-4 GB USB yazdırıp, Sadece usb boot ile açılışta 3-5 komutla Jailbreak yükleniyor. Linuxu sorunsuz kurdum ama sayısız denememe rağmen olmadı.
Bu yöntemle 4 dk da yüklendi bitti.
Not: komut ile User name: anon Şifre: voidlinux Ayarlardan ekran süresi ve parmak izini kapatmayı unutmayın..
Kardeşim iOS 13.3.1 sürümüm Windows ile bu şekilde jailbreak yapabilir miyim?

deathkontz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
niresh catalina dosyası torrent şeklinde dmg dosyasına dönüştüremiyorum yardım edermisinz

erdemmeb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dediğin gibi en az 8 saat,birde akşam start verip sabah bilgisayara baktığımda bitmemiş olduğunu görmem daha da kötü oldu.Bu işlemi yapacaksınız bilgisayarınızı belli bir dakikadan sonra uyku moduna girmesini kaldırın.Ufak bir tavsiye:) Eline sağlık

emertcany2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ustam bana bir Allah'ın kulu yardım edebilir mi ?

Bu ASD yazılı klasör gelmiyor nerede yanlış yapıyorum lütfen bilen biri yardımcı olsun

jb1.JPG

jb2.JPG

jb3.JPG

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
hackintoshzone bu siteye kayıt olamıyorum, resimdeki hatayı alıyorum türkçeye çevrilmiş hali
bir kaç e-posta adresleriyle denedim sonuç değişmedi?
İMAJ dosyası olan bana da gönderebilir mi.

Ekli dosyalar

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ekteki dosyalar demişsiniz de ek nerde ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@HamzaC. Ceptenmi giriyorsunuz. Spoileri açın, ek resimde gözüken yerde

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bilgisayardan bakmıştım göremedim herhalde ama kapattım PC yi yarın tekrar gözden geçiririm.
Teşekkürler

bombcreator

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba
iyi akşamlar.
Ben transmac e ek dosyaları sürükle bırak yöntemi ile atamıyorum.
İzin yok alan üstüne gelince kopyalamak için.Copyala yapıştır da yok.
Daha başlangıçta takıldım ben. Desteğinize ihtiyacım var

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
transmac paralı bir uygulama. ondan yapmıyor olabilir. bir diğer önerim de ters tıklayıp transmac yönetici olarak açın.

bombcreator

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
transmac paralı bir uygulama. ondan yapmıyor olabilir. bir diğer önerim de ters tıklayıp transmac yönetici olarak açın.
Bilgi icin tesekkurler, her yolu denemistim.
Diger bir yontem ile jailbreak yaptim

hucjo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Günaydın, verdiğin linkte niresh Catalina dosyası var, buda olur mu, versiyon mu farklı oluyor? Yoksa hacintosh Sierra zone mu indirmemiz gerekli? Teşekkürler.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
slm ücretli unceover ipa almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
Ücretli unc0ver ipası yok, developer hesabı istiyorsanız @efsane hocam ile görüşün, yardımcı olacaktır.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

erdemmeb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben operasyonu yapana kadar transmac in süresi doldu ve serial bulamıyorum yardım edebilecek olan varmı aramızda?.

hucjo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Yapamayan arkadaşlar, daha kolay bir yolu çıkmış, Yukardaki link ile yapabilirsiniz. sistem yükleme falanda yok. sadece 400 mb dosyayı rufus ile 8-4 GB USB yazdırıp, Sadece usb boot ile açılışta 3-5 komutla Jailbreak yükleniyor. Linuxu sorunsuz kurdum ama sayısız denememe rağmen olmadı.
Bu yöntemle 4 dk da yüklendi bitti.
Not: komut ile User name: anon Şifre: voidlinux Ayarlardan ekran süresi ve parmak izini kapatmayı unutmayın..
bu şekilde kolayca oluyor arkadaşlar, bu yönteminde deneyin derim 👍🏻 Teşekkürler

Ismail03

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu şekilde kolayca oluyor arkadaşlar, bu yönteminde deneyin derim 👍🏻 Teşekkürler
Ya hocam sana zahmet burda hangi dosyalari indirmem gerek birtürlü bulamadim buarada leptopbum 32 bit olurmu sana zahmet hangi dosyalari indirmem gerek yada linkleri burda paylasabilirmisin tsk ler

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Ismail03 konuda detaylı açıklama var, kolay gelsin..

Son düzenleme:

Ismail03

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Ismail03 konuda detaylı açıklama var, kolay gelsin..

Eyvallah hocam saolasin ilk denememde basariyla jailbrek yaptim sürüm iphone x 13.3.1 tsk ler

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar checkra1n uncover a göre daha mı stabil? tercih etmenizdeki sebeb nedir acaba. uncover sürekli düşüyor ben memnun değilim, checkra1n e geçmemi tavsiye edermisiniz

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
arkadaşlar checkra1n uncover a göre daha mı stabil? tercih etmenizdeki sebeb nedir acaba. uncover sürekli düşüyor ben memnun değilim, checkra1n e geçmemi tavsiye edermisiniz
evet

muhammeddoqan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ekteki dosyaları sorabilirmiyim nerede ben pek konuya vakıf değilimde hocam kafamı karıstırdı o

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@muhammeddoqan biraz yukarda bir arkadaş daha sormuş ve resimle gösterdim, konuya göz atın.

Tips
Tips
Üst Alt