Neler yeni

Wikipedia ve Imgur Gibi Sitelerin Yasağını Delme

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, sizlere bilindik bir yöntem olan wiki-zero'ya linki otomatik yönlendirmeyi göstereceğim. Mantık şu makalede anlatılmıştır isteyen genel kültür niyetine okuyabilir.

Kullandığınız tarayıcıya göre Url Redirect eklentisi indirmeniz lazım Google amcaya şöyle bir arama yaparsanız çıkar "Chrome / Safari vb. url redirect", ben Switcheroo Redirector eklentisini kullanacağım basit görünümü olduğu için, daha çok özelliği olan ekletiler de var.

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum videoları felanda oynatıyormu mesela dailymation’a benim internet güvenli internet olduğu için girmiyor bu yöntemle video oynatmaları sorunsuz çalışıyormu

Jailbreak Loading:██████████_| %97

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostum videoları felanda oynatıyormu mesela dailymation’a benim internet güvenli internet olduğu için girmiyor bu yöntemle video oynatmaları sorunsuz çalışıyormu

Hayır buradaki mantık sadece url yönlendirme. Atıyorum şöyle bir site varsa dailymotion linklerini siteye atıyorsun site sana indirme linklerini veriyor videoların o siteye dailymotion url sini redirect edebilirsin yani url ye tıkladığın an video indirme sayfasına götürür.

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hayır buradaki mantık sadece url yönlendirme. Atıyorum şöyle bir site varsa dailymotion linklerini siteye atıyorsun site sana indirme linklerini veriyor videoların o siteye dailymotion url sini redirect edebilirsin yani url ye tıkladığın an video indirme sayfasına götürür.
He anladim iş görür dailymationda pc ile alakali güzel Videolar var bakacağım

Tips
Tips
Üst Alt