Neler yeni

Tweak Whoozit Pro

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
CrackTool3 te whoozit pro görünmüyor bende sen hangi repodan yükledin?
True caller belirtilen sürümü yüklü olduğunu varsayarak anlatıyorum. Whoozit kurdup sistem respring yapınca ana ekrana whoozit ile ilgili bi bildirim geliyor. Later diyip cracktool3 girin libiarrays crackleyin whoozit bu yöntemle crackledim. Daha sonra whoozit ayarlarına girip reset config. basın yoksa arayan numara bağlantı hatası verior.

Ekli dosyalar

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
True caller belirtilen sürümü yüklü olduğunu varsayarak anlatıyorum. Whoozit kurdup sistem respring yapınca ana ekrana whoozit ile ilgili bi bildirim geliyor. Later diyip cracktool3 girin libiarrays crackleyin whoozit bu yöntemle crackledim. Daha sonra whoozit ayarlarına girip reset config. basın yoksa arayan numara bağlantı hatası verior.
whoozitpro yu dediğiniz şekilde crackledim Truecaller ın verdiğiniz sürümünü kurdum kendimi başka telefondan aradım ama herşey güzel giderken çalışmadı. Hala numara çıkıyor sadece. Ama teşekkürler en azından denedik.

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
whoozitpro yu dediğiniz şekilde crackledim Truecaller ın verdiğiniz sürümünü kurdum kendimi başka telefondan aradım ama herşey güzel giderken çalışmadı. Hala numara çıkıyor sadece. Ama teşekkürler en azından denedik.
Çalışıyor hocam ufak bi yeri atlıyorsun sanırım. Sabah türk telekom aradı mesela 05xx numaradan onu bile bildi. Ekran görüntüsünü atıyorum rehberimdeki birini arattırdım onuda true caller databasesinde numarası varsa isminin altında çıkıyor. Yapıtğım işlem sırasıyla

bigboss reposundan whoozitpro 2.0.6 versiyonunu indirdim. Sonra activite et diye bi pop up çıktı cancel dedim.

Appadmin tweak indirdim

Mağazayı değiştirip truecalleri 8 küsüratlı konuda yazan versiyonunu indirdim. Truecaller girip numaramı vs yazdım kayıt oluşturdum.

Cracktools3 girip crack işlemini yaptım. Cihaz respring yaptı. Ayarları girdim whoozit girdim seri numarası olan bölümde aktifleştimeye tıkladım otomatik altifleşti sonra bi pop up daha çıktı truecaller eşleştirme tarzında onuda okeyledim bu kadar.

En sonda reset config yaptım.

Ekli dosyalar

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çalışıyor hocam ufak bi yeri atlıyorsun sanırım. Sabah türk telekom aradı mesela 05xx numaradan onu bile bildi. Ekran görüntüsünü atıyorum rehberimdeki birini arattırdım onuda true caller databasesinde numarası varsa isminin altında çıkıyor. Yapıtğım işlem sırasıyla

bigboss reposundan whoozitpro 2.0.6 versiyonunu indirdim. Sonra activite et diye bi pop up çıktı cancel dedim.

Appadmin tweak indirdim

Mağazayı değiştirip truecalleri 8 küsüratlı konuda yazan versiyonunu indirdim. Truecaller girip numaramı vs yazdım kayıt oluşturdum.

Cracktools3 girip crack işlemini yaptım. Cihaz respring yaptı. Ayarları girdim whoozit girdim seri numarası olan bölümde aktifleştimeye tıkladım otomatik altifleşti sonra bi pop up daha çıktı truecaller eşleştirme tarzında onuda okeyledim bu kadar.

Hocam whoozit pro yu crackledikten sonra seri numaranın yazdığı yerden bende aktifleştirdim ammavelakin Truecaller senkronizasyonu ile ilgili bir pop up karşıma çıkmadı. Sanırım burda bir sorun var. En iyisi whoozit proyu silip baştan denemek. Evde de tek yaşıyorum bir başka telefonum yok. yarın bütün bu işlemleri tekrar edeceğim ve test etmesi açısından tanıdıklardan rica edeceğim. Paylaştığınız bu yöntem ilaç gibi geldi umarım yarın başarabiliriz. Uzun uzun açıklamışsınız sağolun anlattıklarınıza göre örtüşmeyen tek yeri halledip tekrar deneyeceğim.

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Appadmin tweak indirdim

Adım adim uygulayarak yaptım. Saol kardeşim

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam whoozit pro yu crackledikten sonra seri numaranın yazdığı yerden bende aktifleştirdim ammavelakin Truecaller senkronizasyonu ile ilgili bir pop up karşıma çıkmadı. Sanırım burda bir sorun var. En iyisi whoozit proyu silip baştan denemek. Evde de tek yaşıyorum bir başka telefonum yok. yarın bütün bu işlemleri tekrar edeceğim ve test etmesi açısından tanıdıklardan rica edeceğim. Paylaştığınız bu yöntem ilaç gibi geldi umarım yarın başarabiliriz. Uzun uzun açıklamışsınız sağolun anlattıklarınıza göre örtüşmeyen tek yeri halledip tekrar deneyeceğim.
Reset configürasyon dersen respring yapıyor ve ondan sonra whoozitproya gir çıkıyor senkronizasyon uyarısı.
Mesaj düzenlendi:

Allah razı olsun hocam oldu. Yalnız sanırım CallBar X ile uyumsuz ve soru işareti çıkıyor bilgi veren kısımda ona tıklamadan göremiyoruz kimi aradağımızı?

Son düzenleme:

sinans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
enteresan şekilde çözdüm. uzun zamandır truecaller yüklüydü zaten sadece whoozit ayarlarına girip reset config. e bastım respring yaptı açıldı ve çalışıyor şuan :)

tek sorun truecaller uygulamasına girince atıyor oda çok önemli değil arama ekranında çıktıktan sonra gerisi sıkıntı değil...

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Reset configürasyon dersen respring yapıyor ve ondan sonra whoozitproya gir çıkıyor senkronizasyon uyarısı.
--------------------------------
@firat36 Hocam dediğiniz yolu yaptım sanırım oldu gibi. Yalnız kafama takılan birşey var bu isimler neye göre çıkıyor ? Zira konuştuğum kişi ile altta yazan şeyin zerre alakası yok .
--------------------------------
Bu arada @Mystic 'e bu yöntemi bizlerle paylaştığı için sonsuz teşekkürler.

:beer-toast1:

Ekli dosyalar

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnsanların kendi rehberinde kaydettiği şekle göre 😉

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tweak yükledikten sonra iPhone x bildigin 6 oldu. Çok kasıyordu. Deaktif yaptım rahatladı cihaz. İhtiyaç olduğunda kullanırım.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu tweak yükledikten sonra iPhone x bildigin 6 oldu. Çok kasıyordu. Deaktif yaptım rahatladı cihaz. İhtiyaç olduğunda kullanırım.
Kullandığın Tweak'lere göre değişebilir bu durum. Temiz cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tweak bu aralar domain hatası veriyor. Sizde de durum aynı mı?

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
son arananlarda numarayi sola kaydirinca cikiyor, ama callbar x ile arama geldiginde ne bilgi var ne de soldaki soru isareti cikiyor, bunu nasil duzeltebilirim?

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Allah razı olsun hocam oldu. Yalnız sanırım CallBar X ile uyumsuz ve soru işareti çıkıyor bilgi veren kısımda ona tıklamadan göremiyoruz kimi aradağımızı?
callbar x versiyonunuz kac, bende callbar x de hic bir bilgi ya da soru isareti cikmiyor, soru isaretine raziyim, tiklarim olir biter :)

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
İarrays reposundan satın alın arkadaşlar gayet kullanışlı
Yalnız true caller yürkiye de yasaklanmasaydı daha kullanışlı olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu uygulamayı yanlış hatırlamıyorsam paypal kapanmadan önce satın almıştım. Çok güzel bir uygulama. Yeri değil ama BioProtectx acaba cracklisi çalışıyormu? İos 11 deyken denemiştim çalışmıyordu.12 de daha denemedim deneyen varmı?

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Son gelen güncellemeyle önceden bulduğu numaraları şimdi bulmuyor çok az numara buluyor sebebini bilen var mı? Whoozit kaynaklı mı yoksa TrueCaller kaynaklı mı?

Tips
Tips
Üst Alt