Neler yeni

Whatsapp yedekleme sorunu

om2008er

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yeni telefona geçiş yapmak istiyorum ancak whatsapp ı bir türlü yedekleyemiyorun bu şekilde kalıyor jb mevcut…

Cihaz
İPhone X
Sürüm
14.8

Ekli dosyalar

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bazen jb nedeniyle yapmayabiliyor. Bazı crackli tweakler ya da repolar nedeniyle sorun teşkil ediyor. Cihazı Safe Mode'a alarak ya da Restart atarak deneyebilirsin.
Bazen de icloud serverları nedeniyle de yedekleme yapmayabiliyor. Örneğin, dün akşam yedekleme yaptım cihazda jb olmamasına rağmen 5-6 dakika sonra başladı yedekleme yapmaya.
Bunların dışında icloud'a yedeklemenin açık olması, WhatsApp yedeklemesinin açık olması ve icloud hafızasında yeterli yere sahip olunması gerekli.

om2008er

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bazen jb nedeniyle yapmayabiliyor. Bazı crackli tweakler ya da repolar nedeniyle sorun teşkil ediyor. Cihazı Safe Mode'a alarak ya da Restart atarak deneyebilirsin.
Bazen de icloud serverları nedeniyle de yedekleme yapmayabiliyor. Örneğin, dün akşam yedekleme yaptım cihazda jb olmamasına rağmen 5-6 dakika sonra başladı yedekleme yapmaya.
Bunların dışında icloud'a yedeklemenin açık olması, WhatsApp yedeklemesinin açık olması ve icloud hafızasında yeterli yere sahip olunması gerekli.
Safe mode da denedim ama jb iptal edip denememiştim bir de öyle deneyim
Mesaj düzenlendi:

Hiç bir şekilde olmuyor maalesef aynı ekranda kalıyor

Son düzenleme:

golgeee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Benim telde JB olmamasına rağmen bu sorunu düzeltemedim ve 1000 küsür vererek icarefone whatsapp transfer programını satın aldım.

om2008er

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim telde JB olmamasına rağmen bu sorunu düzeltemedim ve 1000 küsür vererek icarefone whatsapp transfer programını satın aldım.
3utools ile geçiyor mu bilginiz var mı bir de o uygulamada geçiş yaparken herhangi bir sıkıntı oldu mu az para değil

barisbakirli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Macbook Air 13'
Üçüncü parti bir uygulamayla WhatsApp'ı yedeklemeyi deneyin. Yeni telefonda yedeklemenizi kullanabilirsiniz haricî bir dosya üzerinden yükleme yaparak.

Tips
Tips
Üst Alt