Neler yeni

Whatsapp messenger görüntülü konuşma hatası

dikmenLii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar ipa b49 ile jb yaptım ancak whatsapp ve messenger dan görüntülü konuşma yapacağım zaman kapanıyor ğrogramları ekliyorum acele cvp alırsam sevinirim yoksa jb yi kaldırmak zorunda kalıcam
Mesaj düzenlendi:

Cihaz
İphone7
Sürüm
12.1

Ekli dosyalar

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı problemi bende yaşıyorum. Fakat ilginç bir şekilde Facetime da bu sorun yaşanmıyor ve gayet güzel çalışıyor. Çözümü varsa paylaşırsa çok sevinirim.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
AudioRecorder veya herhangi bir görüşme kaydetme tweakini cracklediyseniz normaldir.
Aynı sorun geçen sene ilk JB yaptığımda olmuştu. Yabancı bir forumda sorunun crackli görüşme kaydetme tweakleri ile alakalı olduğunu gördüm.
iCleaner ile o tweakleri pasif hale getirdiğimde çalışmaya başlamıştı. Şuan ücretli olarak satın aldım bir sıkıntı yaşamıyorum :)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Audio Recorcer 2 crack uygulamasından kaynaklanan bir sorun cracklenince böyle bir hata oluyor icleaner ile görüntülü konuşacağın zaman audio recorder kapatırsan sorun çözülecektir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ben de bu sorunu yaşıyorum. CRACK'li Tweak (AudioRecorder vs.) yok. Jailbreak yaptığım anda başlıyor bu sorun.

dikmenLii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ömer Aksoy un tavsiyesi üzerine ASudio Recorder 2 crack uygulamasını kaldırdım ve sorun düzeldi tşk ediyorum. Ancak başka programlarda bu gibi sorunlarla karşılaştığımızda sebeplerini öğrenmek adına bir yol yada hataların sebep olduğu uygulamaları gösteren bir uygulama yok mudur?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
AudioRecorder kullanmıyorum. unc0ver yeni betalarından kaynaklandığını düşünüyorum.
Unc0ver jb nin böyle bir soruna neden olacağını sanmıyorum Daha önceden kurup kaldırdıysan kalıntı kalmıştır ve jb yaptığın anda bu kalıntılar aktif hale geliyor. Veya başka bir tweak neden oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt