Neler yeni

Whatsapp için titreşim deseni yapılabilir mi?

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikle herkese merhaba sormak istediğim soru Whatsapp gibi Facebook gibi uygulamalara gelen bildirimlerde titreşim efektini değiştirebilir miyiz? Mesela Sms geldiğinde veya çagrı geldiğinde kullanabildiğimiz titreşim desenleri var hatta kendimiz de titreşim deseni tasarlayabiliyoruz fakat bu desenleri whatsapp ta kullanamıyoruz filza veya benzeri bir uygulama ile sistem dosyalarından titreşim dosyalarına erişim mümkün mü? Bunun yanısıra whatsapp bildirim sesini de kendi istediğimiz bir m4r gibi ringtone dosyasından kullanabilir miyiz? Teşekkür ederim.

Cihaz
Iphone 6
Sürüm
11.3.1

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Titreşim konusunu pas geçerek direkt uygulamaya göre zil sesi kısmına geliyorum. M4r uyumlu zil seslerini gerekli tweak ile cihaza at. Ordan bildirim sesini aysrlayabilirsin.

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Titreşim konusunu pas geçerek direkt uygulamaya göre zil sesi kısmına geliyorum. M4r uyumlu zil seslerini gerekli tweak ile cihaza at. Ordan bildirim sesini aysrlayabilirsin.
İlginiz için teşekkür ederim samet bey ilgili tweak konusunu biraz açabilir misiniz normal zilseslerini itools gibi uygulamalarla cihaza aktarabiliyorum çağrı zilsesinde kullanabiliyorum fakat whatsapp'a nasıl aktaracağım konusunda bilgi sahibi değilim.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Acil değilse müsait zamanda görselli anlatayım. Ama mimport tweaki işinizi görecek konusu mevcut

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Acil değilse müsait zamanda görselli anlatayım. Ama mimport tweaki işinizi görecek konusu mevcut
Tweak i yükledim fakat kullanımını anlayamadım fiza ile m4r formatındaki dosyaları görebiliyorum ama mimport u nasıl kullanacağımı kavrayamadım teşekkür ederim.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konusunda mevcut ama şöyle müzik uygulamasında sağ üstte olan klasör simgesi ordan kurcalayın :)

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İlginiz için teşekkür ederim kolay gelsin :)

Tips
Tips
Üst Alt