Neler yeni

Whatsapp+++ Güncelleme devre dışı bırakmak

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var whatsapp+++ kuruyorum ve amerikan numarasıyla doğruluyorum ve uzun bir ara kullandıktan sonra whatsapp++ 14 gün sonra kullanılmayacak diyor ve güncel olmadıgı için açılmıyor 3-4 kez aynı şekilde kullanamadım numaram fake oldugu için tekrar doğrulamıyorum ve arkadaş listem gidiyor yeni bir numara almak zorunda kalıyorum.bunu appmanager vs yada filza ile sürümü güncelmiş gibi göstermek yada güncellemesini engellemek gibi birşey mümkünmüdür. Not 2. Whatsapp olarak kullanıyorum ve appstore güncellemiyor gün bitince kullanılmaz oluyor

11083

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim iyi forumlar

Cihaz
İphone 6s plus
Sürüm
11.3

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bilmiyorum çalışır mı ama "private/var/containers/Bundle/Application" klasöründe uygulamayu bulup içerisinde ki iTunesMetadata.plist dosyasını düzenleyip sürüm bilgisini elle girebilirsin.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bilmiyorum çalışır mı ama "private/var/containers/Bundle/Application" klasöründe uygulamayu bulup içerisinde ki iTunesMetadata.plist dosyasını düzenleyip sürüm bilgisini elle girebilirsin.
Teşekkürler deneyip sonucunu yazacagım
Sanırım olmuyo bulamadım

11085
11086
11087

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
WhatsApp'ı eski sürüm kullanmanız mümkün değil. Mecburen bir üst sürüme geçmek gerekiyor.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
2. Whatsapp için whatsapp business kurup kullanabilirsin farklı bir numara.yada whatsap+++ kurabilirsin.

Synn2717

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var whatsapp+++ kuruyorum ve amerikan numarasıyla doğruluyorum ve uzun bir ara kullandıktan sonra whatsapp++ 14 gün sonra kullanılmayacak diyor ve güncel olmadıgı için açılmıyor 3-4 kez aynı şekilde kullanamadım numaram fake oldugu için tekrar doğrulamıyorum ve arkadaş listem gidiyor yeni bir numara almak zorunda kalıyorum.bunu appmanager vs yada filza ile sürümü güncelmiş gibi göstermek yada güncellemesini engellemek gibi birşey mümkünmüdür. Not 2. Whatsapp olarak kullanıyorum ve appstore güncellemiyor gün bitince kullanılmaz oluyor

Ekli dosyayı görüntüle 11083

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim iyi forumlar

Fake numarayı nereden aldın? Hangi site uygulama?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kelebek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
whatsapp business surum yetmedigi icin kuramjyorum +++ olani nerden indirebilirim ios 7.1.2 jb li tlf

Tips
Tips
Üst Alt