Neler yeni

WhatsApp çevrimiçi gizleyip karşı tarafı çevirimiçi gösteren tweak var mı?

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar, başlığı açmadan önce forumda daha önce böyle bir başlık açılmış mı diye baktım ama yok, benim merak ettiğim şey tam olarak şu: whatsappda benim çevrimiçi olduğumu gizleyip karşı tarafı çevrimiçi gösteren bir tweak var mı? Watusiyi ve onlinenotify var biliyorum ama watusiden ilgili ayarları yapınca onlinenotifydan bildirim gelmiyor? Bu sorunu nasıl çözebilirim

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tam olarak nasıl yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misin?
locallappstore tweakini indir sonrasında appstore’dan wstat indir uygulama içi alımla premium yap uygulamayı

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
locallappstore tweakini indir sonrasında appstore’dan wstat indir uygulama içi alımla premium yap uygulamayı
Dediklerini yaptım ama uygulama içinden premium kısmını yapamadım

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu senin çevrimiçi olduğunu diğerleri görmüyor ama sen diğerlerini görüyorsun çevrimiçi olarak
Kısmını halledebildiniz mi ??

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu senin çevrimiçi olduğunu diğerleri görmüyor ama sen diğerlerini görüyorsun çevrimiçi olarak
Kısmını halledebildiniz mi ??
Arkadaşın dediği şekilde yaptım, uygulamadan bildirim alıyorum karşı taraf çevimiçi olduğunda.

Melihx1233

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Watusi kullanabilirsin herseyini ayarlayabiliyorsun

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Watusi kullanabilirsin herseyini ayarlayabiliyorsun
Watusi çok sevdiğim beğendiğim bi tweak hatta satın aldım... Amma işte o çevrimiçi olma olayında işe yaramıyor maalesef
Ya ben bi ayarını yapamıyorum ya da cidden işe yaramıyor o özelliği

Bunu açtığımda ben de karşı tarafı çevrimiçi göremiyorum o da beni

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Watusi çok sevdiğim beğendiğim bi tweak hatta satın aldım... Amma işte o çevrimiçi olma olayında işe yaramıyor maalesef
Ya ben bi ayarını yapamıyorum ya da cidden işe yaramıyor o özelliği

Bunu açtığımda ben de karşı tarafı çevrimiçi göremiyorum o da beni
bunu açtıgınızda zaten goremezsiniz, yani watusi daha fazlasını yapmıyor istediğiniz şeyi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bunu açtıgınızda zaten goremezsiniz, yani watusi daha fazlasını yapmıyor istediğiniz şeyi
Bilgi için teşekkür ederim whatsapp ın kendi gizlilik ayarlarında zaten çevrimiçi olmayı kapatma yokmuş, sadece son görülme kapatılıyormuş bahsettiğim şeyi yapan bi tweak yok sanırım

majesteler

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende yüklemek istiyorum ama jailbreak gerekiyor mu
Mesaj düzenlendi:

Ve 1 hafta sonra uygulama açılmıyor, uzun süre açık kalmasını nasıl sağlayabiliriz

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende yüklemek istiyorum ama jailbreak gerekiyor mu
Mesaj düzenlendi:

Ve 1 hafta sonra uygulama açılmıyor, uzun süre açık kalmasını nasıl sağlayabiliriz
jailbreak şart süresiz açık kalması için

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
wstat tarzı uygulamaları locallappstore ile alıp kullanabilirsin.
Dostum önceden Apple store bunu fark ediyordu ve ücretini hesabına işliyordu şu an böyle bi sorun yok galiba sizin kullandığınıza göre

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ş
Dostum önceden Apple store bunu fark ediyordu ve ücretini hesabına işliyordu şu an böyle bi sorun yok galiba sizin kullandığınıza göre
yaklaşık iki haftadır kullanamıyorum wstat uygulamasını, ne yaptıysam olmadı,

skyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konuyu hortlatıyorum ama wstat i kullanıyordum localapss ile şimdi uygulama güncellenmiş karşı tarafın izni olmadan takip edemiyorum acaba bildiğiniz cracklenebilir başka çevrimiçi takip uygulaması varmı arkadaşlar yada flexin geçerli olduğu kullandığınız ?

ImPossible

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
WaapLog uygulamasını locallapstore tweak i ile 3 aylık satın al diyip vaz geçerseniz gayet sağlıklı çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt