Neler yeni

Whatsapp "Bağlanıyor" hatası hk.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba,
iphone xs cihazımda ios 12.0 jb kullanmaktayım. Whatsapp çok sık aralıklarla "bağlanıyor" döngüsünde kalıyor ve 5 dakika bazen 7 dakika hiç bağlantı gerçekleşmiyor. icleaner pro "Ayar Dizinleri" kısmında bütün tweakleri kapatıp respring yapmama rağmen bu sıkıntı halen sürüyor. Bu sorunu yeni yaşamıyorum iki üç aydan beri yaşamaktayım ama virüs nedeniyle evden çalışma ve işim genelde whatsapp üzerinden olduğu için şu sıralar whatsapp ı randımanlı kullanmam gerekiyor. Özellikle forum adminleri olmak üzere sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlarımızın çözüm önerilerini bekliyorum, teşekkürler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazda jb devre dışı olduğunda aynı sorun devam ediyormu.
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedinizmi.
Bağlantı sorunu wifi ağına bağlıyken mi oluyor yoksa hücresel bağlantıda da aynı sorun devam ediyormu.
Hostblocker tarzı tweak yükledinizmi (icleaner ayarlarda gözükmez)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Cihazda jb devre dışı olduğunda aynı sorun devam ediyormu.
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedinizmi.
Bağlantı sorunu wifi ağına bağlıyken mi oluyor yoksa hücresel bağlantıda da aynı sorun devam ediyormu.
Hostblocker tarzı tweak yükledinizmi (icleaner ayarlarda gözükmez)
Üstadım jb i devre dışı bırakamam zira chimera yı tekrar aktif edebilecek özellik bulamıyorum.
Bağlantı sorunu hem wifi hem hücresel de oluyor.
ağ ayarlarını sıfırlama yaparsam ilk maddede dediğim sıkıntıyı göze almak istemiyorum
kurulu olan tweakler listesinde hostblocker ya da benzerini anımsatan başka bir tweak de yoktur.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Üstadım jb i devre dışı bırakamam zira chimera yı tekrar aktif edebilecek özellik bulamıyorum.
Bağlantı sorunu hem wifi hem hücresel de oluyor.
ağ ayarlarını sıfırlama yaparsam ilk maddede dediğim sıkıntıyı göze almak istemiyorum
kurulu olan tweakler listesinde hostblocker ya da benzerini anımsatan başka bir tweak de yoktur.
Safe moda alamıyor musunuz cihazı? Jailbreak i safe moda alarak deaktif edebilirsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncelikle Chimera yı tekrar indirip jb yapabileceğin bir yer bul.
Daha sonra ağ ayarlarını sıfırla ve jb devre dışı iken kontrol et.
Bazı tweak yükleme ve güncellemeleri sırasında sorunlar oluşabiliyor ve icleaner ile devredışı bırakmak çözüm olmuyor. cihaza hardreset atmak gerekiyor. Ve sen uzun süredir cihaza reboot yapmamışsın.

Merser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan ki wifi hatlarıyla ilgili , lte de yapmıyor, genel bir sıkıntı, jb,jbsiz denenmiştir.

Tips
Tips
Üst Alt