Neler yeni

Watusi

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler arkadaşlar kullandığım bir watusi satın alma şifrem vardı yanlız iptal oldu paypal iptal olduğu için satın almada yapamıyorum benimle şifresini paylaşacak olabilen varmı acaba

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hesaba özgü şifreler olduklarını biliyorum. Verecek olan kişinin de üyeliği iptal edilebilir. Ki böyle bir şey kosaydı toplu satın alım veya dağıtım olurdu daha uygun bir fiyata.

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hesaba özgü şifreler olduklarını biliyorum. Verecek olan kişinin de üyeliği iptal edilebilir. Ki böyle bir şey kosaydı toplu satın alım veya dağıtım olurdu daha uygun bir fiyata.
3 kişiye kadar kullanılabiliyor

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İyi günler arkadaşlar kullandığım bir watusi satın alma şifrem vardı yanlız iptal oldu paypal iptal olduğu için satın almada yapamıyorum benimle şifresini paylaşacak olabilen varmı acaba
3 kişiye kadar kullanılıyorsa ortak alıma girebilirim

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Paypal kullanabilsem ben alıcam

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Satın alım yapmanıza gerek yok whatsappı güncelleyin appstore den. ayarlardan cihazın tarihini 3 ay ileri alın tweet atarak 2 gün reklamsız kullanma yerine girin tweet atın tarihi eski haline getirin 3 ay reklamsız kullanın.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Satın alım yapmanıza gerek yok whatsappı güncelleyin appstore den. ayarlardan cihazın tarihini 3 ay ileri alın tweet atarak 2 gün reklamsız kullanma yerine girin tweet atın tarihi eski haline getirin 3 ay reklamsız kullanın.
Yeni sürümde twet atma kaldırılmış sanırım

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm düşürüp atıp tekrar güncelleyebilirsin

Tips
Tips
Üst Alt