Neler yeni

Watusi zamanlanan mesaj çalışmıyor

BaronBaghdass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar watuside ileri tarihte bir mesaj atmak istiyorum ama söz konusu ayar calışmıyor neden acaba

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Efsane hocamın söylediği gibi.
Satın alınmadıysa veyahut crackliyse çalışmaz.

BaronBaghdass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Satın almadım tweakboxdan direkt indirdim
Satın almanın zamanlanan mesaj ve reklam dışında artıları var mı acaba
Ayrıca bu satın alınmamış halinde herşey calışıyo sadece zamanlanan mesaj çalışmıyor ve satın alırsanız düzelir diye bi bilgi de yok
Satın alsam bu özelliği kullanabilir miyim?
Ve son bi soru daha watusi kullanmamın bugun 2.günü, sizce ilerleyen zamanda lisans sorunu vs cıkar mı veya whatsapp beni banlar mı?
Cok bilgisizim ☺
Watusi tweakini satınmı almıştınız ?

Ferit2524

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Satın almadım tweakboxdan direkt indirdim
Satın almanın zamanlanan mesaj ve reklam dışında artıları var mı acaba
Ayrıca bu satın alınmamış halinde herşey calışıyo sadece zamanlanan mesaj çalışmıyor ve satın alırsanız düzelir diye bi bilgi de yok
Satın alsam bu özelliği kullanabilir miyim?
Ve son bi soru daha watusi kullanmamın bugun 2.günü, sizce ilerleyen zamanda lisans sorunu vs cıkar mı veya whatsapp beni banlar mı?
Cok bilgisizim ☺

Ben whatsap watusi dublicate +++ hepsini indirdim ama aldgm fake numarayı onaylatamadm.. siz nasıl becerdinz.. hem şu text now da numara vermiyor artk.. 5 10 girişten sonra hata veriyor oda 😫
Watsap busineste kullandm sadece ama busineste numarayı onayladıktan 1 dakika sonra hersy tamam yeni bir watsapım oldu diyorsunz ama uyarı geliyor gorunuse gore numaranız baska bir telefonda giriş yapıldı deyip cıkıs yapıyor..
telefonum jailbreksiz bu arada

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Konusu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum
Birisi bana yazdığında okundu tiki cvp verdiğim zaman mavi olsun istiyorum böyle bir seçeneğini varmi ben bulamadımda

BaronBaghdass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben whatsap watusi dublicate +++ hepsini indirdim ama aldgm fake numarayı onaylatamadm.. siz nasıl becerdinz.. hem şu text now da numara vermiyor artk.. 5 10 girişten sonra hata veriyor oda 😫
Watsap busineste kullandm sadece ama busineste numarayı onayladıktan 1 dakika sonra hersy tamam yeni bir watsapım oldu diyorsunz ama uyarı geliyor gorunuse gore numaranız baska bir telefonda giriş yapıldı deyip cıkıs yapıyor..
telefonum jailbreksiz bu arada
Ben normal whatsappımı kaldırdıktan sonra yaptım oldu
Mesaj düzenlendi:

Konusu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum
Birisi bana yazdığında okundu tiki cvp verdiğim zaman mavi olsun istiyorum böyle bir seçeneğini varmi ben bulamadımda
Ben öyle bir secenek hic rastgelmedim, oldugunu da düşünmüyorum acıkcası 🤨

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aslında çalışıyor fakat sizin ayarladığınız saatten 3 saat sonra gönderiyor mesajları :) +3 Meselesinden dolayı olsa gerek.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben normal whatsappımı kaldırdıktan sonra yaptım oldu
Mesaj düzenlendi:

Ben öyle bir secenek hic rastgelmedim, oldugunu da düşünmüyorum acıkcası 🤨
android modlu apkde boyle bir secenek var
o yüzden sordum

Tips
Tips