Neler yeni

Duyuru Watusi Lisansı Veriyoruz

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese tekrar başarılar dilerim Yeni çekilişlerde görüşmek üzere mesela iblacklist fena olmaz

GG

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Çekilişi kazanan kim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nöbetçi noter bulunamadi herhalde 😂😂 şaka bi yana benimde haberim yok ne oldu bu watusi😅

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hemen yayınlarız diyorlardı yalan oldu sanırım

GG

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
o konuyu bir kaç hafta önce inceledim karttan çekti etti ama kendi kendine doğrulama için numara istedi olmadı bir türlü bende pes ettim
Once çekim yapılıyor ilerleyen zamanlarda takılıyor paypal sistemine hesap dogrulama istiyor

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Once çekim yapılıyor ilerleyen zamanlarda takılıyor paypal sistemine hesap dogrulama istiyor
bende çekim yaptım ve satın alma yaparken doğrulama istedi olmadı bir boşlukta almanyadan kuzen yardımı alırım :D

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende çekim yaptım ve satın alma yaparken doğrulama istedi olmadı bir boşlukta almanyadan kuzen yardımı alırım :D
Bilgileri uyumlu girdiginiz takdirde dogrulama daha sonra cikar yada suan ki çalışma sistemi nasil işliyor bi bakmak lazim belki arttırılmış olabilir guvenlik 😊

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bilgileri uyumlu girdiginiz takdirde dogrulama daha sonra cikar yada suan ki çalışma sistemi nasil işliyor bi bakmak lazim belki arttırılmış olabilir guvenlik 😊
artırılmış gibi duruyor

Tips
Tips
Üst Alt