Neler yeni

Çözüldü Watusi 2 reklam kaldırma

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar 6s+ 10.3.1 cihazıma bigboss'tan watusi 2 for whatsapp'ı indirdim ve reklam kaldırmak için xarold reposundan cracktool2'yi indirdim fakat indirdiğim cracktool2 uygulamasına giremiyorum tıklayınca atıyor bu sürümde bunu yapabilen varsa yardımını bekliyorum iyi geceler.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar 6s+ 10.3.1 cihazıma bigboss'tan watusi 2 for whatsapp'ı indirdim ve reklam kaldırmak için xarold reposundan cracktool2'yi indirdim fakat indirdiğim cracktool2 uygulamasına giremiyorum tıklayınca atıyor bu sürümde bunu yapabilen varsa yardımını bekliyorum iyi geceler.
Sağlıklı bir Jailbreak kullanmayı düşünüyorsan , CrackTool 2 yüklemeni tavsiye etmem..

Watusi 2'yi imkanın varsa satın al ama imkanın yoksa Watusi içinde çıkan bildirime Twitt atman gerekiyor ama ne kadar reklamsız kullanabilirsin ona garanti veremem..

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
tamam o zaman tweet atarak kullanırız, bi ara da satın alırız ;)

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar watusi 2 bugün güncelleme geldi. Ve yine reklamlar geldi blocklar engelelmşyordu zaten. Cracktool3 ile cracklediö ama error veriyor nasıl kurtulabilirim ☺

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar watusi 2 bugün güncelleme geldi. Ve yine reklamlar geldi blocklar engelelmşyordu zaten. Cracktool3 ile cracklediö ama error veriyor nasıl kurtulabilirim ☺
Çözümü bilen aydınlatırsa cidden çok güzel olur

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Çözümü bilen aydınlatırsa cidden çok güzel olur
CrackTool3 ile Watusi cracklemeye çalışırsanız büyük ihtimalle Watusi bozulur ve çalışamaz hale gelir. Bu aşamadan sonra silip, tekrar kurmak fayda sağlamaz. Sorunu biraz daha netleyebilirsek yardımcı olmaya çalışayım.

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Whatsapp konuşmalarında üstte çıkan reklamlardan kurtulmaya çalışıyoruz sorun tam olarak bu hocam ☺

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözülemedi :) günceldir
Mesaj düzenlendi:

Günceel 🙄

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar yukarda açık net yazıldığı halde neden halen imkansızı zorlamaya çalışıyorsunuz. O reklamları kaldırmanın iki yolu var : * Ya satın alacaksınız ya da arada bi twitt atacaksınız. Cracktool falan işe yaramaz ha işe yaradığını zannedersin ama bi sabah açıp a bakmaya çalıştığında çalışmadığını görürsün.

İşe yaramış olsaydı cercubede rockette falan da işe yarardı.

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar yukarda açık net yazıldığı halde neden halen imkansızı zorlamaya çalışıyorsunuz. O reklamları kaldırmanın iki yolu var : * Ya satın alacaksınız ya da arada bi twitt atacaksınız. Cracktool falan işe yaramaz ha işe yaradığını zannedersin ama bi sabah açıp a bakmaya çalıştığında çalışmadığını görürsün.

İşe yaramış olsaydı cercubede rockette falan da işe yarardı.
Öncelikle jb dünyasında imkansız diye bir şey yok.Bunu biliyor olmanız gerekirdi seçenek vardır her zaman. Cercube ve rockette farklı alternatifler ile reklamlardan tamamen kurtulmuştum cercube halen Reklamsız kullanıyorum. Watusi 2’yi de yaklaşık 1 yıldır reklamsız kullandım. Taa ki 2 gün önce gelen güncelleme ile yeniden reklamlar geldi. Belki bilgisi olan deneyen güncel bir şey vardır diye soruyorum

melohshn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Farklı bir Twitter hesabı açtım hafta da 1 kere twit atıyor ve reklamlar gidiyor 3-4 aydır bu sekilde hiç reklamla uğraşmadım bile

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Watusi için crackplus++

Watusi 2 indirilirken uasharedttols ile bağımlı iniyor ise uasharedtools no ads yazan hagi repoda ise watusi ile beraber no ads versiyonunu yükleyin sonra deneyin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Whatsapp konuşmalarında üstte çıkan reklamlardan kurtulmaya çalışıyoruz sorun tam olarak bu hocam ☺
CrackTool ile cracklemeye çalıştım, error verdi dediğin için yaptığın işlemleri (adım adım) sormak istemiştim aslında. Watusi'yi silip, yeniden kurduğunda çalışıyor mu?
Bir de mesajını görebilmem için beni bu şekilde; @NiQuiL etiketle veya mesajımı alıntılamalısın.

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
CrackTool ile cracklemeye çalıştım, error verdi dediğin için yaptığın işlemleri (adım adım) sormak istemiştim aslında. Watusi'yi silip, yeniden kurduğunda çalışıyor mu?
Bir de mesajını görebilmem için beni bu şekilde; @NiQuiL etiketle veya mesajımı alıntılamalısın.

Mesajı aradan kaçırmış olmalıyım hocam. Evet sildim yükledim her hangi bir sorun olmadı gayet stabil çalışıyor şuan da dahil. Sadece 2günlük tweet atıyorum şimdilik ama kesin sonuca ulaşamıyorum @veyselfurkan

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Mesajı aradan kaçırmış olmalıyım hocam. Evet sildim yükledim her hangi bir sorun olmadı gayet stabil çalışıyor şuan da dahil. Sadece 2günlük tweet atıyorum şimdilik ama kesin sonuca ulaşamıyorum @veyselfurkan
Sorunun düzelmesine sevindim. Crack'in hiçbir türlüsünü önermiyoruz. Watusi, WhatsApp güncelleme aldıkça güncellenen bir Tweak, imkanın varsa satın alabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt