Neler yeni

Çözüldü Watusi 2 Bildirimlerin Geç gelme Sorunu

H

Hbasdereli

Guest
cihaz iphone 6 ios 9.3.2 jailbreakli. watusi 2 yi bigboss reposundan kurduktan bir süre sonra gelen ve gönderilen mesajlar 1-2 saat sonra gelmeye başlıyor. watusi 2 yi kaldırdıktan sonra düzeliyor çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hyi veya xarolddan kurun. bigbosstaki eklentisini direk orjinal siteden yüklüyor. o yüzden eklentiyi kırık yüklemelisiniz. watusitools dan bahsediyorum. ikisini bir kaldırın ve xarold ya da hackyouriphone reposundan yükleyin.

H

Hbasdereli

Guest
peki sadece watusitools u oradan yüklesek olmazmı acaba?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
olmaz crack vs olacak ikisini de ordan yüklemelisiniz. yarim yamalı biri ordan biri ordan sıkıntı olur. zaten indirince gidip reklamları kapatmak icin lisanslamanız lazım.

H

Hbasdereli

Guest
Xarold daki kurulmuyor hata veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Xarold daki kurulmuyor hata veriyor

watusitools kurlu olduğu için hata veriyordur. watusitoolsu kaldırın bahsetmiş olduğu şey watusi ile beraber gelen bir ek tweak. tweaklerinizde onu bulup kaldırın daha sonra respring atın ve xarold reposundan tekrar kurun. yinede olmazsa WhatsApp sürümünü düşürün.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Darknesss yardımıma yetişti. Con veynden sonra en hızlı govboydur kendisi. Teşekkürler.

H

Hbasdereli

Guest
Satın aldım şuanda deniyorum hocam belli degil çözüldümü bilmiyoruz.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Satın aldım şuanda deniyorum hocam belli degil çözüldümü bilmiyoruz.

WhatsApp mesajları gelip gidiyorsa tamamdır

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

H

Hbasdereli

Guest
Deniyorum hocam satın aldıgımdan buyana sorun yok inşallah olmaz

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Eski watusi sürümünde böyle sorun olmuyordu mesajlar geç geliyor whatsapp iconun da bildirim geldiğide görünmüyor whatsappı açında mesaj geldiği anlaşılıyor
Watusi tweakinin geliştiricisine ingilizcesi iyi olan bir arkadaşımız yazsa iyi olur bu sorunu :)

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu konuyu bi hortlatıyım 😁 arkadaşlar whatsapp ı açmadan bildirim gelmeme sorununu bilirsiniz. Bugünlerde yine başladı. Cihaz iPhone 7 13.5 unc0ver yüklü. Lisanslı Watusi de var.
Bu sorunun çözümünü bulabilen var mı?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Şu konuyu bi hortlatıyım 😁 arkadaşlar whatsapp ı açmadan bildirim gelmeme sorununu bilirsiniz. Bugünlerde yine başladı. Cihaz iPhone 7 13.5 unc0ver yüklü. Lisanslı Watusi de var.
Bu sorunun çözümünü bulabilen var mı?
iyi hortlatmışsın şöyle bi 3 sene önceye gittim 😂 watusi ayarlarından olabilir. ayarları sıfırlayıp dener misin

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iyi hortlatmışsın şöyle bi 3 sene önceye gittim 😂 watusi ayarlarından olabilir. ayarları sıfırlayıp dener misin
Aynen biraz geçmişe gidelim dedim 😄 Watusiyi komple kaldırıncada var ya aynı sorun 🤔

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Aynen biraz geçmişe gidelim dedim 😄 Watusiyi komple kaldırıncada var ya aynı sorun 🤔
Kaldırmak yetmeyebilir kalıntılarıda silmek lazım. icleaner ile ayar dosyalarını temizleyebilirsin. Yine sonuç alamazsan farklı bir tweak etkiliyor olabilir.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Aynı sorun bende de var 2 gündür. Ek hiçbir tweak kurmadım. 13.5 kurulu Watusi lisanslı. 2 gün önce sorunsuz olarak mesaj gidiyor geliyordu. Şu sıralar bazı mesajlar WhatsApp’ı açınca geliyor.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
benimde lisanslı ve bazen aynı şeyler bende de oluyor,msj gelmiş yada arama yapılmış ama hiç biri gelmiyor taa ki whatsappa girince görünüyorlar

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynı sorun bende de var mesajlar gelmiyor Whatsapa girince düşüyor çözümünü bulamadım

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynı sorun bende de var mesajlar gelmiyor Whatsapa girince düşüyor çözümünü bulamadım
Whatsappı 2.21.11 sürümüne düşür bende sorun çözüldü güncellemesinide engellemeyi unutma

asocial

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Selamlar dostlar. Jailbreaksiz cihazda aynı sorun bende de mevcut.. Çözüm önerileriniz neler acaba?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar dostlar. Jailbreaksiz cihazda aynı sorun bende de mevcut.. Çözüm önerileriniz neler acaba?
Sideloading ile yüklenen yazılımlarda çözüm ne yazık ki yok

Tips
Tips
Üst Alt