Neler yeni

Watch 6 Alimmi 7 Çıkacakmı?

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar saat alıp apple payle kulanmak istiyorum fakat nasıl yol izlemeliyim bilmiyorum cihazım 12.4 Unc0verli..alacağım saatle sorunsuz eşleştrebilirmiyim İphonumu ve 6 alimmi 7 çıkacak diyolar aslı varmı? Çıkacaksa en erken nezaman tr de olur?

Gülümse Kaderine :-)

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar saat alıp apple payle kulanmak istiyorum fakat nasıl yol izlemeliyim bilmiyorum cihazım 12.4 Unc0verli..alacağım saatle sorunsuz eşleştrebilirmiyim İphonumu ve 6 alimmi 7 çıkacak diyolar aslı varmı? Çıkacaksa en erken nezaman tr de olur?

Gülümse Kaderine :-)
İşletim sistemi uyumsuz olacağından yüksek ihtimal iOS unu güncellemen gerekecek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Aynen watch 6’da alsan 7’de alsan mecburen iOS sürümünü yükseltmen gerekecek. Hatta watch 5 bile iOS 13 istemişti ben aldığımda.

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Legizmo adlı tweak ile istediğin sürümde kullanabilirsin güncellemeden.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ayriyetten apple pay tr de geçerli değil
Konu nerden baksanız yanlış ilerliyor :)

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@ugacomtr
Bölge değiştirilip bir yolunu yaparak kullanılıyor ki hali hazırda ben kullanıyorum. Dediğin gibi konu şuan yanlış ilerliyor.

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Apple watch 6 kullanıyorum. Legizmo tweakı ile eşleştirme yapabiliyorsun sorunsuz, güncelleme yapmana gerek kalmaz. Fakat 4-5-6-7 serisi tamamen aynı bir kaç detay dışında, benim tavsiyem 4 serisini al kullanmaya başla.. Apple pay'de kullanıyorum. Wise hesabı açtım ve telefondaki bölgemi avrupa bölgesi yaptım sorunsuz şekilde onuda kullanıyorum. Eğer avrupa vatandaşlığınızda varsa curve hesabı açın daha iyi bir uygulama..

Tips
Tips
Üst Alt