Neler yeni

Tweak vWallpaper

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak Adı : vWallpaper
Açıklama : Ana ve kilit ekranına hareketli duvar kağıtları,videolar,3D nesneler,haraketli HTML widgetleri eklemenizi sağlar
Repo :
Uyumluluk : İOS 10
Fiyat : Ücretsiz

Ekran Görüntüleri:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 7 plus iOS 10.1.1 dashboard simsiyah bakalım nasıl kurtulacağım bu sorundan.
Lanet jailbreak yapsan dert yapmasan dert.
Telefonu güncelleyemiyorum jb yapınca da dashboard siyah ekrand a kalıyor.
Safe mode'a da alamıyorum telefonu kıracam şimdi.
Mesaj düzenlendi:

Ucuz kurtardım safe mode app kurmuştum lockscreenden notificationa geçip aramadan app'a girdim otomatik safe mode'a düştü akşam akşam ucuz yırttım.

Son düzenleme:

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 7 plus iOS 10.1.1 dashboard simsiyah bakalım nasıl kurtulacağım bu sorundan.
Lanet jailbreak yapsan dert yapmasan dert.
Telefonu güncelleyemiyorum jb yapınca da dashboard siyah ekrand a kalıyor.
Safe mode'a da alamıyorum telefonu kıracam şimdi.
Mesaj düzenlendi:

Ucuz kurtardım safe mode app kurmuştum lockscreenden notificationa geçip aramadan app'a girdim otomatik safe mode'a düştü akşam akşam ucuz yırttım.
sorunu yanliş yere mi yazdınız ? vwallpaper den dolayımı oldu mu bu sizde? ben bu sorunu ne gördüm nede yaşadım meridian jailbreak kullaniyorsan ondandir

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
10.1.1 Yalu jb kullanıyorum. Extra Recipe ile jbliyorum telefonu ancak bu tweak hep sorunlu yükleyecek arkadaşlar tuş kombinasyonuyla telefonu safe mode'a alabilecek duruma getirsin ondan sonra yüklesin çünkü riskli.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
10.1.1 Yalu jb kullanıyorum. Extra Recipe ile jbliyorum telefonu ancak bu tweak hep sorunlu yükleyecek arkadaşlar tuş kombinasyonuyla telefonu safe mode'a alabilecek duruma getirsin ondan sonra yüklesin çünkü riskli.
bir şeyleri kurcalamışsın belli ben bu tweakin sorun çıkardığını görmedim duymadım bendede sorun çıkarmadı hiç bir zaman zaten sorun yaşayan olsa buraya yazardi yazdığım gibi siz bir şeyleri kurcalamışsınız ya da gidib pirat repolardan yüklemişsiniz orjinal repo yerine ha o zaman sorun çıkarır

Tips
Tips
Üst Alt