Neler yeni

VPN Proxy Master (VİP)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

App Store Bağlantısı -

Hack Özellikleri

Sınırsız VIP VPN

Tüm Özellikler Aktif

Kurulum Talimatları

Adım 1: .deb dosyasını linkten indirin.

Adım 2: Yukarıda belirtilen appstore bağlantısını kullanarak VPN Proxy Master uygulamasını cihaza indirin

3. Adım: iFile veya Filza'yı kullanarak , indirilen .deb dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve üzerine dokunun.

4. Adım: Dosyaya dokunduğunuzda, ekranınızdaki seçeneklerden ' Yükle ' veya ' Kur' düğmesine basmanız gerekecektir.

Adım 5: iFile / Filza'nın hile kurulumunu bitirmesine izin verin. Başarıyla yüklendiğinden emin olun.

Adım 6: Cihazınıza Respring atın.

Artık VPN Proxy Master'a gidin ve tam VIP Erişiminiz var. Güle güle kullanın.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Xarold da zaten tweak var ve inapp ile de çalışıyor 👍🏾

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunu vip yapmaya gerek duymuyorum ben. Güzel ve hızlı çalışıyor zaten. Şahsi fikrim yani.

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Bende işe yaramadı maalesef

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bunu vip yapmaya gerek duymuyorum ben. Güzel ve hızlı çalışıyor zaten. Şahsi fikrim yani.
Katılmıyorum. VPN uygulamalarında Premium yaptıktan sonra, bağlanma hızında olsun, uygulama içi düzen de olsun, aşırı derecede bir değişiklik oluyor.
Bu aralar VPN Master hem Premium, hem değil gibi. Hem Premium al diyor, hem de Premium sunuculara bağlanıyor. Bağlantı hızı da yavaşladı sanki. Uygulamanın güncelleme alması sebebiyle, Tweak artık tam anlamıyla etki edemiyor diye düşünüyorum.

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
üst üste 2 kere denedim silip tekrar çalıştı ilk başta uygulamayı kurup sonra deb dosyasını kurarak dener misin ?
O şekilde yaptım zaten. Hatta uygulamanın sürümünü de düşürerek denedim ama olmadı. Vpn yazısı geliyor ama internet kesiliyor. Daha önce de böyle oluyordu. Cydia'daki tweakini kurarak denediğimde de sonuç buna benzerdi. Benim cihazla alakalı bir durum var sanırım. Çözemedim ben de. Gerçi sıkıntı yok, ben kişisel vpn kullanıyorum. Ama farklı ülkeler için güzel olurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Katılmıyorum. VPN uygulamalarında Premium yaptıktan sonra, bağlanma hızında olsun, uygulama içi düzen de olsun, aşırı derecede bir değişiklik oluyor.
Bu aralar VPN Master hem Premium, hem değil gibi. Hem Premium al diyor, hem de Premium sunuculara bağlanıyor. Bağlantı hızı da yavaşladı sanki. Uygulamanın güncelleme alması sebebiyle, Tweak artık tam anlamıyla etki edemiyor diye düşünüyorum.
Hiç girmediğim için bilmiyorum. Denetim merkezine ekledim tweak ile oradan açıyorum, sonra oradan kapatıyorum. Ben sadece VPN gelsin diye onu yükledim. :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Hiç girmediğim için bilmiyorum. Denetim merkezine ekledim tweak ile oradan açıyorum, sonra oradan kapatıyorum. Ben sadece VPN gelsin diye onu yükledim. :D
Hiç girmeyince de bir süre sonra VPN bağlanmamaya başlıyor. Uzun süre kullanım da haliyle özel bir servis olduğu için sıkıntı çıkarıyor sana. Ben de Kontrol merkezinden giriyordum sürekli. Bir süre sonra VPN yazısı gelmedi, uygulamaya girdim tekrar bağlantı yapıp kapattım. Eski haline döndü.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiç girmeyince de bir süre sonra VPN bağlanmamaya başlıyor. Uzun süre kullanım da haliyle özel bir servis olduğu için sıkıntı çıkarıyor sana. Ben de Kontrol merkezinden giriyordum sürekli. Bir süre sonra VPN yazısı gelmedi, uygulamaya girdim tekrar bağlantı yapıp kapattım. Eski haline döndü.
InApp ile premium olmuş. Bakalım nasıl olacak performansı. 😂

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba geçenlerde bu VPN Proxy Master uygulamasını jailbreak olmayan IOS 12.0.1 Iphone 7 cihazıma yükledim. Fakat kaldırdıktan sonra gördüm ki aşağıdaki resimlerdeki gibi tam olarak kalkmamış. VPN açılınca da program olmadan direk olarak çalışıyor. Bunu kaldırmanın bir yolu var mı? Yardımcı olabilir misiniz? Profillerde de görünmüyor. Çok enteresan.

IMG_6169.pngIMG_6167.pngIMG_6168.png

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihaz ayrlarını sıfırla düzelir
Teşekkürler.
Peki bu şekilde kullansak bu program zararlı olabilir mi?
Mesaj düzenlendi:

Güncelleme,
Genel - Sıfırla - Tüm Ayarları Sıfırla yaptım fakat yine aynı. Sıfırlama seçeneklerinden bir başkasını mı kastetmiştiniz acaba?

Son düzenleme:

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkürler.
Peki bu şekilde kullansak bu program zararlı olabilir mi?
Mesaj düzenlendi:

Güncelleme,
Genel - Sıfırla - Tüm Ayarları Sıfırla yaptım fakat yine aynı. Sıfırlama seçeneklerinden bir başkasını mı kastetmiştiniz acaba?
Ağ ayarlarını sıfırlayınız lütfen

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son düzenleme:

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Programı birkaç kez yükledim kaldırdım. Tamamen kalktı. Garip birşey.

Tips
Tips
Üst Alt