Neler yeni

Tweak Volume Amplifier

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ben aldım çalışıyor sorunsuz çalıştıramayan olursa yardımcınolurum ahizeyi Harika yaptı çok rahat duyuyorum 17 tl değer

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben aldım çalışıyor sorunsuz çalıştıramayan olursa yardımcınolurum ahizeyi Harika yaptı çok rahat duyuyorum 17 tl değer
Aldıktan sonra ne yapmamız lazım kardeşim.çünkü ben bu tweaki 3 ayrı sürümde 3 ayrı cihazda denedim bir türlü çalışmadı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aldıktan sonra ne yapmamız lazım kardeşim.çünkü ben bu tweaki 3 ayrı sürümde 3 ayrı cihazda denedim bir türlü çalışmadı...

Kardeşim bende de çalışmadı yapımcıya mail attım oda telefonu yeniden başlat tekrar jb yap dene dedi
Bende cleaner ile temizledim ilk önce sonra Power ve home tuşuna basılı tutup yeniden başlattım tekrar jb yaptım oldu

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaki aldıktan sonra aldiğin eposta ve sana verilen kod ile tweake giriş yapicaksiniz. Sonrasi çalişiyor zaten :D

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweaki aldıktan sonra aldiğin eposta ve sana verilen kod ile tweake giriş yapicaksiniz. Sonrasi çalişiyor zaten :D
Bende yine çalışmadı bu uyuz tweak....

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Packix reposundan indirdim. Sorunsuz çalişmakta. 12.0.1 sürüm.
Bu bende böyle çıkıyor ve hiçbir atraksyon yok...

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu bende böyle çıkıyor ve hiçbir atraksyon yok...

telefonu cleaner ile temizle sonra yeniden başlat teli home + power ile sonra tekrar jb yap aktif olur

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bende %140 lara gelince telefonun hoparloru patlamış gibi ses geliyo en saglıklısı %100 oluyor diğer türlü cızırtılı ama ahizede harika işe yaradı
birde kulaklıkta pek bi artış göremedim %100 den sonra ne kadar yukseltsemde aynı gelıyo
sizlerde de aynı mı ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende %140 lara gelince telefonun hoparloru patlamış gibi ses geliyo en saglıklısı %100 oluyor diğer türlü cızırtılı ama ahizede harika işe yaradı
birde kulaklıkta pek bi artış göremedim %100 den sonra ne kadar yukseltsemde aynı gelıyo
sizlerde de aynı mı ?
Fazla yükseltmemek gerek birkaç yerde okumuştum höperlör patlatan çok olmuş...

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Packix reposundan indirdim. Sorunsuz çalişmakta. 12.0.1 sürüm.
AKtivasyon işlemi nasıl oluyor. İndidim ama code hata veriyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AKtivasyon işlemi nasıl oluyor. İndidim ama code hata veriyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
satın almanız gerekiyor. Aldıktan sonra size verilen kod ile aktif ediyorsunuz.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu tweakı aldığıma o kadar pişmanım ki 110 da dan sonra ses öyle bir cızırtılı geliyor ki insanın hevesi kalmıyor

• Like
Reactions: osY

baris_karaer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Yaklaşık 6 yıl önce satın almıştım. Şu an cihazım 6S iOS12.1.2 ve oldukça stabil çalışıyor. Yalnız belirtmekte fayda var; bu tweak sadece Hoparlör ve Ahize'yi etkiliyor. Yani; kulaklık ile yüksek ses ile müzik dinlerim diyen varsa zahmete girmesin. Bu işin kralı EqualizerEverywhere o da henüz güncellenmedi ne yazık ki

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Yaklaşık 6 yıl önce satın almıştım. Şu an cihazım 6S iOS12.1.2 ve oldukça stabil çalışıyor. Yalnız belirtmekte fayda var; bu tweak sadece Hoparlör ve Ahize'yi etkiliyor. Yani; kulaklık ile yüksek ses ile müzik dinlerim diyen varsa zahmete girmesin. Bu işin kralı EqualizerEverywhere o da henüz güncellenmedi ne yazık ki
Bu konuya bir göz at:)

JailbreakTR

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar başıma gelen olayı anlatıyorum aklınızda bulunsun. iPone 5 cihazımda bu tweak yüklüydü. Bir arkadaş beni gaza getirdi bende sesi 200e artırdım. Sesde cızırtı yapmaya başladı. Hoparlör yırtıldı sanırım. Sesi yarıdan üste çıkaramaz oldum. Şimdiki cihazımda asla yüklemem. Karar sizin tabii. Ben sadece bilgilendirme amaçlı anlattım.

Tips
Tips
Üst Alt