Neler yeni

Tweak Volume Amplifier

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak: Volume Amplifier
Repo:
Sürüm: 1.82 (21/07/2018)
Uyumluluk: iOS 7,8,9,10 ve 11
Fiyat: 1.99 USD

Açıklama: Beklenen Tweak nihayet güncellendi. Ses yüksekliğinizi %200'e kadar arttırabilirsiniz.
Not: Tweak'i etkinleştirmek için, Lisans gerektirir. Cydia üzerinde, Tweak açıklamasında bulunan link ile satın alabilirsiniz. Lisans, PayPal'da kayıtlı mail adresinize gönderilir.

Boost-Your-iPhone-Volume.jpeg

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bigboss da mevcut. Ben de tweak istek de tweak hakkında soru sormuştum crack arıyordum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Lisansı 1.99 USD, 10 Lira'ya gelmiyor neredeyse yani. Bunun için crack aramak, bilemedim. Cihazına crack sokmana bile değmez diye düşünüyorum. @nihat1551

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Satın almama taraftarı değilim, benim cihazımda çalışmama olasılığı var. Cihazım ios 9.3.3 ve eski 1.75 versiyonunda bu sürüm yazmasına rağmen çalışmıyor.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Lisansı 1.99 USD, 10 Lira'ya gelmiyor neredeyse yani. Bunun için crack aramak, bilemedim. Cihazına crack sokmana bile değmez diye düşünüyorum. @nihat1551
hocam bu tweakle kulaklikdan gelen seside artira biliyormuyuz yani onada etki ediyormu? orjinal kulaklik pahali oldugu icin ucuz kullaklik kullaniyorum onunda sesi ve baslari zayif

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
hocam bu tweakle kulaklikdan gelen seside artira biliyormuyuz yani onada etki ediyormu? orjinal kulaklik pahali oldugu icin ucuz kullaklik kullaniyorum onunda sesi ve baslari zayif
Evet, kulaklık sesini de arttırıyor. Ayrıca kulaklığından az ses geliyorsa, müzik dinlerken kullanmak için AppStore'dan uygulamasını kullanabilirsin. Ses düzeyindeki farkı hissedeceksin.
Ek olarak; Boom uygulamasının Premium özelliklerini açmak için, iOSGods sitesinden araştırabilirsin. Bulamazsan yaz, yönlendireyim seni.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet, kulaklık sesini de arttırıyor. Ayrıca kulaklığından az ses geliyorsa, müzik dinlerken kullanmak için AppStore'dan uygulamasını kullanabilirsin. Ses düzeyindeki farkı hissedeceksin.
Ek olarak; Boom uygulamasının Premium özelliklerini açmak için, iOSGods sitesinden araştırabilirsin. Bulamazsan yaz, yönlendireyim seni.
Adamsin.Allah razi olsun hemen deniyorum

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
en çok istediğim şeylerden birisi keşke sürümde kalsaydım jb yapardım neyse 12 için bekleyecez artık :)

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Paypal üzerinden ödemeyi nasıl yapabiliyoruz? En son bıraktığımda ülkede kullanımı kapanmıştı.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Paypal üzerinden ödemeyi nasıl yapabiliyoruz? En son bıraktığımda ülkede kullanımı kapanmıştı.
paypal.com/en sitesine gir, üyelik oluştururken ülkeyi Azerbaycan seç. Sonrasında Kredi Kartı (veya Sanal Kart) ekleyerek, ödeme yapabilirsin.

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Boom player olarak harika. Nasıl yaparız anlatır mısın çok beğendim.

Bu equalizer de en yüksek sesi nasıl ayarlarız

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tweak Açıklama kısmında 'your speaker (internal or external on iPhone 5/5C/5S/6/6+ and only External on iPhone 4s) ve ios 7-8-9-10-11 yazıyor cihazım 6s plus ve eski 1.75 i yüklememe karşılık çalışmamıştı 6s plus ve üzeri cihazda çalıştıran varmı?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bunun crack i her zaman sorun oldu büyük ihtimalle yine çıkmaz bana da lazım bir program aslında

GG

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Kendi reposunda yok... bigboss repoda var ama nasıl satın alacağım????

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
iOS 11 üstüyse cihazın, MakeCydiaBuyAgain Tweak'ini yükleyerek, PayPal ile satın alımları aktifleştirebilirsin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
En iyisini yapıyorsun. Crack, her anlamda cihazı yoruyor. Ne yüklendiği belii değil. @nefer_nl

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ustam en son aldığım betterccxi ve midevice tweaklerini aldım. Hesabıma giriş yapınca çıkmıyor birde satın alırken cydown açıktı. Purchase tıkladım ve paypal ile ödedim. Güncellemeyi cydown kapalı olunca hata veriyor. Acarsam güncelliyor. Satın alma maili duruyor. Şimdi bu tweakleri satınmı aldım yoksa cydown üzerindenmi yükledim.

CyDown açıkken, satın alındı olarak gözükür zaten. Sen nasıl bir daha satın almayı başardın. CyDown kapalı olunca hata veriyorsa, Cydia veritabanına işlenmedi demek ki. Cydia üyelikten çıkıp, tekrar giriş yapar mısın?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu konu altında nede başka konular konuşuluyor anlamıyorum. Lütfen kendi konusu altında konuşun.

GG

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Peki usta rahatsız ettik. Kusura bakma

Kardeşim rahatsız etmek değil beklediğim bir tweak takip ediyorum bildirim geliyor crack geldi sanıyorum asıl sen kusura bakma

GG

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Anladım. Tavsiyem satın almandır. Ben satın almaya çalışıyorum. Neyse son mesajım bu umarım en kosa zamanda crack çıkar

Kardeşim satın almak isterim de paypal türkiyede çalışmıyor. Paypalın satın alması için araştırma yaptım güvenilir değil. Nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim.

GG

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Volume amplifier bende lisansli fakat %100 den sonra ses artişi sağlamiyor gibi geliyor.%200 yapsam bile aynı %100 ...sürümüm 11.1.1

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Volume amplifier bende lisansli fakat %100 den sonra ses artişi sağlamiyor gibi geliyor.%200 yapsam bile aynı %100 ...sürümüm 11.1.1
Kardeşim bende aynısını yazmaya girdim sen yazmışsın. Bende gittim 10 lira verdim aldım fakat artış yok ne zil sesinde ne ahize sesinde ne de normal müzik dinlerken vs. Yok yani artış martış eskiden hatırlıyorum baya yükseltirdi hatta patlatacak şekilde yükselirdi sesi şimdi bir fark yok var mı bir çözümü bilen var mı ?

GG

Tips
Tips
Üst Alt