Neler yeni

Aktivite Vodafone 24 saat 3GB HEDİYESİ!

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar vodafone teste katılana 24 saat geçerli 3GB İNTERNET VERİYOR girmek katılmak isteyenlere link paylaşıyorum.

Buda kanıtı;

13039

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu Vodafone da ne cimri yav. 24 saat nedir. Diğerleri haftalık veriyor en azından.

joker38

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
peki çarktan sürprizden başka bişe çıkmamasına ne diyonuz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
peki çarktan sürprizden başka bişe çıkmamasına ne diyonuz
Onu hiç karıştırma. :D Hiç internet gelmiyor. Gelse bile 24 saat oda. :D Bir kere 5, başka bir zaman da 4 GB kazandım bir daha görmedim. :D Türk Telekom'a geçtim o baya veriyor, hem de 1 hafta. :D

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bunu önceden yaptık acaba guncelmidir

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Onu hiç karıştırma. :D Hiç internet gelmiyor. Gelse bile 24 saat oda. :D Bir kere 5, başka bir zaman da 4 GB kazandım bir daha görmedim. :D Türk Telekom'a geçtim o baya veriyor, hem de 1 hafta. :D
Hocam türk Telekom. Da bana başta veriyordu ama zaman geçtikçe "Türk Telekomlulara" 1 Günlük Sınırsız Dkk dan Başka bişey çıkmamaya başladı çıkarsa 1 günlük 100MB çıkıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Hocam türk Telekom. Da bana başta veriyordu ama zaman geçtikçe "Türk Telekomlulara" 1 Günlük Sınırsız Dkk dan Başka bişey çıkmamaya başladı çıkarsa 1 günlük 100MB çıkıyor
Aynen öyle 😂 TurkTelekom bana en son silsüpür'den haftalık 30 GB internet verdi. Hatta ondan sonra 1 ay boyunca her hafta 4 GB internet çıktı. Sanırım bütün şansımı kaybettim :) O günden beri bişey çıkmıyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben genelde unutuyorum, sayenizde çevirdim 24 saat geçerli 4 GB verdi hayret

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt