Neler yeni

Video çekerken müziği kapatmayan tweak

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi video çekerken müzik sesini de kaydedebileceğimiz bir tweak mevcut mu

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dndmymusic , ios 11.3.1 iPhone X çalışıyor.

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki calan muzigi video nasil kaydedilir

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öyle bi Tweak vardır muhtemelen ama kendim müziği açıp instagramdan video çekip kaydedebiliyorum Tweak a ihtiyaç duymuyorum.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Dndmymusic çalan müziği video çekerken kapatmıyor ama video o çalan sesi kaydetmiyor

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar konuyu tekrar hortlatmak istiyorum.. video kaydı yaparken arka fonda açtığımız müziği de kaydedebilecek bir tweak var mı ?

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
onu bilmiyorum ama imovie ile video üzerine müzik libraryden müzik seçip ekleme yapabilirsiniz.

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynen banada lazım. Bluettoh üzerinden müzik dinliyorum araçta ancak video kaydı yapmak istediğimde tak diye gidiyor. Bunu denedim olmuyor. Aynı anda çekilen videoya çıkan sesinde gitmesini istediğimiz tweak lazım

eXtreme52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunun için jailbreak’a ihtiyaç yok.
-Applestorede iPlay adlı uygulamayı indir. ( Alternatif bir müzik indirip çalma uygulaması da olur) müzik açarak ekran kaydı yapabilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunun için tweak var mı yok mu onu bilmiyorum ama yine de işinizi görecek bir uygulama var, tek fark sistemin kamera uygulaması yerine farklı bir uygulamadan çekim yapıyorsunuz. Uygulamanın ismi: Media Monster - Video Camera. App Store’de 12,99 TL’den satılıyor. Çözünürlük, FPS ve renk gibi bir çok ayarı var. İnstagram benzeri uygulamalar gibi süre sınırlaması yok, istediğiniz kadar çekebilirsiniz. Uygulamanın cracklenmiş son sürümünü buradan indirip kurabilirsiniz.

Kadrr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunun için tweak var mı yok mu onu bilmiyorum ama yine de işinizi görecek bir uygulama var, tek fark sistemin kamera uygulaması yerine farklı bir uygulamadan çekim yapıyorsunuz. Uygulamanın ismi: Media Monster - Video Camera. App Store’de 12,99 TL’den satılıyor. Çözünürlük, FPS ve renk gibi bir çok ayarı var. İnstagram benzeri uygulamalar gibi süre sınırlaması yok, istediğiniz kadar çekebilirsiniz. Uygulamanın cracklenmiş son sürümünü buradan indirip kurabilirsiniz.
Çok teşekkürler dostum

Tips
Tips
Üst Alt