Neler yeni

Veency alternatifi iPad'i Windows’tan kontrol kontrol edebileceğim tweak

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba iPadimi bilgisayardan kontrol etmek istiyorum. Araştırırken veency diye tam benim istediğim tweak i buldum. Ama ne yazık ki sanırım Tweak artık güncelleme almıyormuş. Sizden eğer biliyordanız bu tweakin bir alternatifini rica edecektim.

Herkese iyi günler :)

Cihaz
iPad mini 4
Sürüm
13.6

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Cok tesekkur ederim tweaki denedim ama cok yavas calisiyor oyle olunca bilgisayara bakarak kullanamayacagim gibi. Son bir sorum olucak acaba fare imlecini ipadden gorme sansim var mi bu tweakle bilgisayara bagliyken?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Cok tesekkur ederim tweaki denedim ama cok yavas calisiyor oyle olunca bilgisayara bakarak kullanamayacagim gibi. Son bir sorum olucak acaba fare imlecini ipadden gorme sansim var mi bu tweakle bilgisayara bagliyken?
Wifi üzerinden kontrol edildiğini icin wifi hızından dolayı yavaş olur bu tür tweakler fare imlecini göstermez
Ayrıca 3tools win uygulaması ile kablo ile kontrol edilebiliyor sanırım tam emin değilim bir araştırın

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Konudan faydalanabilirsin.

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Konudan faydalanabilirsin.
galiba ios 13te çalışmıyor çünkü kurulumunu yapınca connected yazıyor bilgisayarda ama imleç fln çalışmadı. ayrıca ayarlara da sekme gelmedi ama kurulu. neyse galiba çalışmıyacak. iyi günler

Tips
Tips
Üst Alt