Neler yeni

Veda mesajı

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Böyle jailbreak olmaz olsun. Her gün bişeyiyle uğraşıyoruz. Yok imza olmadi yok jb uctu yok dondu. Ozledik untethetet jb yi. Artik pes ettim ( iphone8 12.4 )telefonu guncelleyip sıradan kullanıcı olacam. Kalın sağlıcakla..

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Böyle jailbreak olmaz olsun. Her gün bişeyiyle uğraşıyoruz. Yok imza olmadi yok jb uctu yok dondu. Ozledik untethetet jb yi. Artik pes ettim ( iphone8 12.4 )telefonu guncelleyip sıradan kullanıcı olacam. Kalın sağlıcakla..
Pişman olup geri dönersen biz burdayız :sigara:
Imza sorunu yaşmak istemiyorsan developer hesabımıza katılabilirsin.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Pişman olup geri dönersen biz burdayız :sigara:
Imza sorunu yaşmak istemiyorsan developer hesabımıza katılabilirsin.
Benim Jb uçtu gitti ama ben kaşındım doğrusu 100 özellik yetmedi 101 olsun dedim elmada kaldı ne yaptımsa kurtaramadım neyse!

Ben iOs 13 ü mac ile jb yapacam şu imza işini cihaz kendi kendine nasıl yapar ben hiç birşey yapmak istemiyorum böyle bişey sağlıyormu developer hesabı yani ben ödemesini yapacam daha hiçbir ayarla ben ilgilenmeyeceğim aksi taktirde ben bişeyler yapacaksam developer gereği yoktur, şimdi developer hesap almak yetiyormu?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Benim Jb uçtu gitti ama ben kaşındım doğrusu 100 özellik yetmedi 101 olsun dedim elmada kaldı ne yaptımsa kurtaramadım neyse!

Ben iOs 13 ü mac ile jb yapacam şu imza işini cihaz kendi kendine nasıl yapar ben hiç birşey yapmak istemiyorum böyle bişey sağlıyormu developer hesabı yani ben ödemesini yapacam daha hiçbir ayarla ben ilgilenmeyeceğim aksi taktirde ben bişeyler yapacaksam developer gereği yoktur, şimdi developer hesap almak yetiyormu?
Checkra1n Tethered bir araç. yani bilgisayara bağımlılığı şuanda zorunlu. Ama unc0ver, Chimera Electra gibi araçlar için Developer hesabı büyük nimet diyebilirim. Imza sorunu yok unc0ver sen silmediğin sürece normal bir uygulama gibi 1 yıl boyunca cihazda kalır ve çalışır. Yani kısacası Checkra1n kullanacaksan developer hesabı almanın bir anlamı yok.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkra1n Tethered bir araç. yani bilgisayara bağımlılığı şuanda zorunlu. Ama unc0ver, Chimera Electra gibi araçlar için Developer hesabı büyük nimet diyebilirim. Imza sorunu yok unc0ver sen silmediğin sürece normal bir uygulama gibi 1 yıl boyunca cihazda kalır ve çalışır. Yani kısacası Checkra1n kullanacaksan developer hesabı almanın bir anlamı yok.
Yani Checkra1n ile jb yaparsam 5-6 günde bir mac ile bu işlemi yenilememmi gerekiyor? Yani uncover gibi iPhone üzerinden bu işlemi yapamıycaz dimi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yani Checkra1n ile jb yaparsam 5-6 günde bir mac ile bu işlemi yenilememmi gerekiyor? Yani uncover gibi iPhone üzerinden bu işlemi yapamıycaz dimi
5,6 gün değil. Cihaz kapandığında tekrar bilgisayardan işlemi tekrarlaman gerekiyor

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
5,6 gün değil. Cihaz kapandığında tekrar bilgisayardan işlemi tekrarlaman gerekiyor
Şarz bitti ayvayı yedik yani peki windows veya safari üzerinden Checkra1n JB ne zaman gelecek

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şarz bitti ayvayı yedik yani peki windows veya safari üzerinden Checkra1n JB ne zaman gelecek
safari üzerinden gelmesi imkansız çünkü bu bilgisayar kullanarak yapılan bi exploit

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.4 unc0ver kullanıyorum saat gibi çalışıyor hiçbir sıkıntısı yok. Tabi ki bir evasi0n değil ama o devirler bitti artık

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bugüne kadar Yayınlanan sürümler için çıkan Jailbreak araçlarında katiyen bir sorun yok diyebilirim..

Untethered Jailbreak mazide kaldı...

Sorun yaşaman normal çünkü yanlış adımlar ile başlıyorsun Jailbreak kullanmayı.. (Tweak uyumsuzluğu vs. )

son 4 senede çıkan en popüler ve stabil Jailbreak araçları için bir Top 10 listesi yapabiliriz..

1. Pangu —— 9.2-9.3.3
2. Yalu ———10.0-10.2
3. doubleH3lix—- 10.0-10.3.3

4. Checkra1n 12.3 - 13.x
6. Unc0ver 11.0 - 12.2 ~~ 12.4-12.4.1
7. Chimera 12.0 - 12.1.2
8. Electra 11.0 - 11.4.1
9. Helix 10.0-10.3.3 (32-Bit)
10. g0blin 10.3- 10.3.3

En kötü JB araçları :

1. Saïgon
2. Th0r

Not: Forumu takip edersen ve doğru adımlarla Jailbreak kullanmayı öğrenirsen sorun yaşaman imkansız...

Tips
Tips
Üst Alt