Neler yeni

Üzüntüden sıkıntıdan içim yanıyor!

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar iphone 6 ve xs max telefon var iş gereği ama ben ağırlıklı 6 yı kullanıyorum diğeri cebe sığmıyor zaten herneyse...

A12 ve A8 cihazlara jailbreak ümidimi tamamen kestim bugün.

Twitter da açıklamalı tek tek takip ettim
Uncover diyor ki cydia ve substret hata veriyor
Şuan cydia geliştiricisi (saurik) 2015 yılından sonra pek fazla aktif olmadı.
Uncover ise saurikle konuştum çok yoğun felan diyor.

Saurik zaten eskisi gibi değil yaşıda geçti
Güncelleme yapsa bile ne zaman yapar belli değil adam evlenmiş çağa çoluk derken

Ne bileyim Şu Apple ın belasını versinler :((
Ya kardeşim pramı verdim aldım cihazımı önümü kesme kırarımda satarımda istersem cihazımın ırzına geçerm sanane yani

Kısacası bitti bu sevda...

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ya kardeşim sileo da ne zaman gelir Allah bilir gelen giden yok

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sileo geliyor sabır :)
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

benzer başka kaynaklar da var.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Sileo @odiyy arkadaşımızın dediği gibi iOS 12'lere kurulabiliyor. Yakın zamanda da unc0ver ile kurulu olarak gelmesi de muhtemel.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sileo 0.8 b4 uncover jb de kurdum çalışıyor ama yükleme yapmıyor bildiğin filim fragmanı modunda :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Sileo 0.8 b4 uncover jb de kurdum çalışıyor ama yükleme yapmıyor bildiğin filim fragmanı modunda :)

Ben tüm tweakları Sileo'dan kuruyorum hocam. Sizin kullandığınız cihaz ile ilgili mi bir farklılık var acaba ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben tüm tweakları Sileo'dan kuruyorum hocam. Sizin kullandığınız cihaz ile ilgili mi bir farklılık var acaba ?
electra jb mi kullanıyorsun ?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iphone 6 ve xs max telefon var iş gereği ama ben ağırlıklı 6 yı kullanıyorum diğeri cebe sığmıyor zaten herneyse...

A12 ve A8 cihazlara jailbreak ümidimi tamamen kestim bugün.

Twitter da açıklamalı tek tek takip ettim
Uncover diyor ki cydia ve substret hata veriyor
Şuan cydia geliştiricisi (saurik) 2015 yılından sonra pek fazla aktif olmadı.
Uncover ise saurikle konuştum çok yoğun felan diyor.

Saurik zaten eskisi gibi değil yaşıda geçti
Güncelleme yapsa bile ne zaman yapar belli değil adam evlenmiş çağa çoluk derken

Ne bileyim Şu Apple ın belasını versinler :((
Ya kardeşim pramı verdim aldım cihazımı önümü kesme kırarımda satarımda istersem cihazımın ırzına geçerm sanane yani

Kısacası bitti bu sevda...
Saurik gerekli güncellemeleri yapmasaydı Şu anda unc0ver 12 Jb kullanıyor olamazdık.

Pwn’nin sadece sileo kurulu bir Jb aracı yayınlayacağını zannetmiyorum. Bir twitinde “cydia geçmişte ve gelecekte sürekli Jb icin ana yükleyici olacak” demişti. Ama Saurik’in gerekli güncellemeleri yapacağına inanıyorum. Bu isler zannedildiği kadar kolay olmuyor, biraz sabır

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Sileo yu nerden kurdun peki daha güzel bir soru sorayım anemon 3 yükleyebildinmi :)

Buradan kurulumu gerçekleştirdim.

Uninstall aracı doğru düzgün çalışıyor mu diye kontrol edeyim derken sildikten sonra tekrar kuramıyorum çünkü, /usr/bin/installslieo içinde ki kurulum yapacak bash scripti "apt7-lib_1.7.2_iphoneos-arm.deb" paketini indirmeye çalışıyor ancak o paketi silmişler.

Sizde "apt7-lib_1.7.2_iphoneos-arm.deb" dosyası var ise Upload ederseniz çok memnun olacağım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Buradan kurulumu gerçekleştirdim.

Uninstall aracı doğru düzgün çalışıyor mu diye kontrol edeyim derken sildikten sonra tekrar kuramıyorum çünkü, /usr/bin/installslieo içinde ki kurulum yapacak bash scripti "apt7-lib_1.7.2_iphoneos-arm.deb" paketini indirmeye çalışıyor ancak o paketi silmişler.

Sizde "apt7-lib_1.7.2_iphoneos-arm.deb" dosyası var ise Upload ederseniz çok memnun olacağım.
Maalesef benim yüklediğim beta sürümü ve uncovera entegre değil bir nevi tanıtım amaçlı şimdi senin gönderdiğin linkten kurulum yapmak istedim fakat apt7-lib_1.7.2 dosyası eksik olduğu için kurmuyor ve o sistem dosyası bende de yok

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Maalesef benim yüklediğim beta sürümü ve uncovera entegre değil bir nevi tanıtım amaçlı şimdi senin gönderdiğin linkten kurulum yapmak istedim fakat apt7-lib_1.7.2 dosyası eksik olduğu için kurmuyor ve o sistem dosyası bende de yok
Hocam yüklemek isterseniz eğer bağımlılık olarak istediği lib burada.

Yerine koyup kurulum yapabilirsiniz.

Anemone yüklenmiyor Sileo üzerinden. Sileo'nun çalışması için Electra'nın adreslerini hosts dosyasından blokluyor bash scripti.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam yüklemek isterseniz eğer bağımlılık olarak istediği lib burada.

Yerine koyup kurulum yapabilirsiniz.

Anemone yüklenmiyor Sileo üzerinden. Sileo'nun çalışması için Electra'nın adreslerini hosts dosyasından blokluyor bash scripti.
Hocam sileo dan tek beklentim anemone 3 tweakı snowboard tweakı yetersiz bana göre
Link için teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt