Neler yeni

Uygulamaya göre interneti kapatmak

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İstediğimiz herhangi bir uygulama interneti kullanmasın diye yapılmış bir tweak var mı?

Mesela benim çocuk dışardayken alıyor bazen telefonu oyun oynayayım diye, sonra youtube ye giriyor, bir de bakmışım turkcell den mesaj? İnternet paketim bitmiş.

Bu durumu önlemek için telefonu çocuğa verirken youtube internete bağlanmasın, aynı zamanda diğer uygulamalarda ve telefonun kendinde internet olsun istiyorum.

Var mıdır böyle bir tweak?

Cihaz
iPhone 8
Sürüm
11.4 Beta 3

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Ayarlar/hücresel veri kısmında istediğinizi kapatın. Uygulamaya girişte internet bağlantısı yok diyecektir hatta

wifi için de vardı da onn ismini hatırlamıyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hücresel de zaten bu ayarı yapabiliyorsunuz. Ama WiFi için ContitionaliWiFi3 tweaki işinize yarar

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
guest mode 2ile yapa bilirsiniz telefonu verceginiz kisiye gore telefondaki istediginiz her seye engel koya biliyorsunuz

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ayarlar/hücresel veri kısmında istediğinizi kapatın. Uygulamaya girişte internet bağlantısı yok diyecektir hatta

wifi için de vardı da onn ismini hatırlamıyorum
Hücresel de zaten bu ayarı yapabiliyorsunuz. Ama WiFi için ContitionaliWiFi3 tweaki işinize yarar
guest mode 2ile yapa bilirsiniz telefonu verceginiz kisiye gore telefondaki istediginiz her seye engel koya biliyorsunuz
Arkadaşlar süpersiniz, çok teşekkür ederim.

Tips
Tips
Üst Alt