Neler yeni

Uygulamaların Datasını Komple Silmek(Jailbreak Gerektirir)

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kafa topu için işe yaramadı. yeni bir çözüm yöntemi mevcut ise paylaşabilir misiniz

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kafa topu için işe yaramadı. yeni bir çözüm yöntemi mevcut ise paylaşabilir misiniz
Ayarlar > Gizlilik > Reklam > Reklam Verilerini Temizle yaptıysanız ve Apps Manager kullandıysanız hala veriler duruyorsa bunun genel sebebi Game Center'dir.Kafa Topu oyununu oynamadığım için bilmiyorum ama game center'a bağlanan bir oyunsa sorun ondan kaynaklanıyordur.Ayarlar > Game Center > Çıkış yap.
Yeni bir yöntem geliştirilmedi diye biliyorum eğer öyle bir durum olursa konuyu güncelleyeceğim.

Bu arada belirteyim uygulamalar telefon numaranız gibi bir çok bilgiye ulaşabiliyor.Eğer telefonu sıfırladığınızda/fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde bile uygulama verileri geri geliyorsa yapılabilecek pek bir şey yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ayarlar > Gizlilik > Reklam > Reklam Verilerini Temizle yaptıysanız ve Apps Manager kullandıysanız hala veriler duruyorsa bunun genel sebebi Game Center'dir.Kafa Topu oyununu oynamadığım için bilmiyorum ama game center'a bağlanan bir oyunsa sorun ondan kaynaklanıyordur.Ayarlar > Game Center > Çıkış yap.
Yeni bir yöntem geliştirilmedi diye biliyorum eğer öyle bir durum olursa konuyu güncelleyeceğim.

Bu arada belirteyim uygulamalar telefon numaranız gibi bir çok bilgiye ulaşabiliyor.Eğer telefonu sıfırladığınızda/fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde bile uygulama verileri geri geliyorsa yapılabilecek pek bir şey yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
dediğiniz gibi yaptım, game center dan i cloud dan ve app store hesaplarından çıkış yapıp başka hesaplarla oturum açtım ve işe yaradı. teşekkür ediyorum çok faydalı bir bilgi oldu 🙏🏻

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Apps
Merhaba, güzel bir konu olmuş, benimde aklıma takılırdı derslere ağırlık vermek için ara ara facebook ve instagramı silerdim sonradan geri yüklediğimde neden tekrardan hesabımı ve şifresini hatırlıyor uygulamalar diye,

Keychain dosyasını görüntülemede şu uygulama işe yarar bir şey mi kontrol eder misiniz,

b

Kaynak:
appsmanager tweak hangi repoda acaba teşekkürler

umutdur12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Oh be sonunda Imstagrama kavuştum Apps Manager sayesinde🎉 Yaklaşık 5 aydır instagram uygulamasına giriş yapamıyordum iyi bi ban yemiştim ne yaptısam düzeltememiştim. İnanılmaz süper oldu ellerinize sağlık

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Pubg için söylenilen adımları yaptım ama işe yaramadı. İnternetim fazla olmadığı için sil tekrar indir yapamayacağım. Var mı farklı bir çözüm acaba ?

Tips
Tips
Üst Alt