Neler yeni

Çözüldü Uygulama Yedeği Alma

qsekzq

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kolay gelsin arkadaşlar benim şuanda telefonda kullandığım fakat appstoreda olmayan bi uygulama var ( zamanında yüklemiştim şimdi kaldırmışlar appstoreden fakat uygulamayı hala kullanıyorum) şimdi telefonu sıfırlamak zorundayım bu uygulamayı nasıl yedekleyebilirim mesela deb dosyası yada ipa dosyası haline getirmek mümkün mü veya başka bir yolu var mı?

Teşekkürler

qsekzq

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam appsmanager yükledim uygulamayı yedekle dediğim zaman bana 100mblık uygulamayı 200kb ta yedekliyor benim demek istediğim uygulamanın kendisini ipa gibi yedeklemesi çünkü bu 200kb ile uygulamanın kurulacağını sanmıyorum

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
icloud alıyor bildigim kadari ile veya filza ile istedigin uygulamayi ipaya cevir öyle yedekle

qsekzq

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Filza ile nasıl çevireceğim anlatır mısın

hannelore77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kolay gelsin arkadaşlar benim şuanda telefonda kullandığım fakat appstoreda olmayan bi uygulama var ( zamanında yüklemiştim şimdi kaldırmışlar appstoreden fakat uygulamayı hala kullanıyorum) şimdi telefonu sıfırlamak zorundayım bu uygulamayı nasıl yedekleyebilirim mesela deb dosyası yada ipa dosyası haline getirmek mümkün mü veya başka bir yolu var mı?

Teşekkürler
En kolay yolu u3tools

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama mağazadan kaldırılsa dahi satın alınanlar kısmında uygulamayı tekrar indirebilirsiniz ama bazen AppStore saçmalıyor önceden yüklediklerin görünmüyor. Cihaz Jb ise 3utools ile tek tık yükleyebilirsin sorun olmaz. Appsmanager genelde uygulama içi dosya yedekliyor ondan düşük boyutludur.

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Extender reloaded ile ipasını çıkarabilirsin

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Teşekkürler
Kısa bir Video ile yardımcı olabilirim sana...

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Gerekli araçlar: “Filza”

Not: jailbreak şart

ve çıkardığın İPA dosyasını jailbreak olmayan cihazlarada yükleyebilirsin 3uTools veya ifunbox ile yada benzer bir araç ile..

Önemli: aynı AppleID ile kayıt olman gerekir!

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kısa bir Video ile yardımcı olabilirim sana...

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Gerekli araçlar: “Filza”

Not: jailbreak şart

ve çıkardığın İPA dosyasını jailbreak olmayan cihazlarada yükleyebilirsin 3uTools veya ifunbox ile yada benzer bir araç ile..

Önemli: aynı AppleID ile kayıt olman gerekir!
Eline sağlık abi, tabi Türkçe olaydı iyiydi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
AppStore a gir satın alınanlara bak bahsettiğin uygulama satın alınanlarda görünüyorsa telefonu sıfırladıktan sonra yeniden indirebilirsin

qsekzq

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Satın alınanlarda gözükmüyor sanırım ipa dosyasına çevirip tekrar yükleyeceğim Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt