Neler yeni

Uygulama Tabanlı Tweaklerin Ana Ekrana Gelmemesi Sorunu Çözümü

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Eğer kurduğunuz tweakler ana ekrana gelmiyorsa arkadaşlar (appcake filza icleaner pro vb) bunun için tek yapmanız gereken Tweak - NewTerm2 ios11 için Terminal Uygulaması kurmak ve uicache komutunu vermek.

Eğer Terminal uygulamasını kurduğunuz da ana ekrana gelmezse pc üzerinden putty ile bağlanıp terminaldan uicache yaparsanız (1 seferlik ) newterm2 tweakini gelecektir daha sonra kurduğunuz tweakler ana ekrana gelmezse uicache komutunu yazmanız yeterli newterm2 üzerinden.

PC sahibi olmayan arkadaşlar andorid tablet veya telefon üzerinden sftp terminal yazıp çıkan uygulamaya girip gerekli connection bilgilerini yazıp bağlanınca sırasıyla
Kod:
su
alpine
uicache
komutlarını vererek putty olmadan da çözüm bulabilirler.

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende ana ekranda varlar ama 2 gündür açıyorum beyaz ekranda kalıyor filza,icleaner pro vb. ona ne yapabiliriz?

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam merhaba bende de şöyle bir sıkıntı var mesela unc0ver jb aracının yeni bir versiyonu çıktığında yüklüyorum cydia impactorla cihaza atıyor ama iconu göremiyorum respring atınca geliyor ekrana bunun sebebi nedir diğer appli tweaklerdede böyle durum

Alitas007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Terminale uicache yazmak çözüm olacaktır

Tips
Tips
Üst Alt