Neler yeni

Uygulama indirme ve güncelleme sorunu

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İki gündür uygulama indirip mevcut olan uygulamaları güncelleyemiyorum. Denemediğim şey kalmadı sorun çözülmedi. Apple destekle iletişime girdim onlar da çözemedi en son sürümünüz eski en son sürüme güncellemek lazım denildi. Bende güncelleme yapmak istemiyorum. 12.1.1 b3 jailbreak kullanıyorum. Nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bu konu sorununu çözecektir bende forumda araştırma yaparak buldum sana da faydalı olması dileğiyle

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Paylaşılan konuda belirtildiği gibi, Ayarlar uygulamasında iTunes & AppStore bölümünden çıkış yap, tekrar gir. Eğer olmazsa, hesabının şifresini değiştir.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Her iki olayıda yaptım sonuç aynı. Nasıl bi hatadır çözemedim gitti ya. Ayarları sıfırlasam elmada kalırım galiba
Paylaşılan konuda belirtildiği gibi, Ayarlar uygulamasında iTunes & AppStore bölümünden çıkış yap, tekrar gir. Eğer olmazsa, hesabının şifresini değiştir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İçeriği sıfırlamazsanız pek bir sorun olacağını sanmam. Ayarlar uygulamasında (sadece) telefon ayarlarını sıfırla seçeneği var.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jb aktif değilken indirip indiremediğini kontrol et çalışıyorsa AppSync Unified i devre dışı bırakmayı dene

Tips
Tips
Üst Alt