Neler yeni

Uygulama İndiremiyorum

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Appstore dan uygulama indireceğim zaman gösterge gözüküyor hatta sonuna kadarda doluyor. Ama kaç saat beklesem uygulama ana ekrana gelmiyor.
Ana ekrana "bekliyor/indiriliyor/yükleniyor" diye gözüken şeyde gelmiyor.
Filzadan ipa indireceğim zamanda gösterge başta kalıyor. Nekadar beklesem 1 tık bile ilerlemiyor.
ReProvision ile imzalamaya çalıştığımdada Hata Veriyor.
Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı Denedim. Sorunu bir süreliğine çözüyor. Ama 1 Hafta Bile Geçmeden Sorun Devam Etmeye Başlıyor.
Restore Atıncada Sorunu bir süreliğine gideriyor ama 1-2 gün sonra sorun yeniden geliyor.
Lütfen yardım edin. Kaç aydır bu sorunla cihazı kullanıyorum.
İnternettede birşey bulamadım.
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Cihaz
iPad 4. Jenerasyon
Sürüm
iOS 10.3.3

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
restore sonrası yedek geri yüklüyorsanız bozuk ayarlarla geri kullanırsınız..

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
1- Ağ ayarlarını sıfırlamayı dene.
2- App Store den çıkış yap tekrar gir.
3- Hard reset yap ve ardından App Store girip indirmeyi dene.
4- Hard reset yap. Uncover yada chekrain’ e girmeden 2-3 dakika bekle sonra girip jailbreak yap.
5- Appadmin yada AppStore++ varsa silip tekrar yükle.

iOS 13.5 JB kullanıyorum yaklaşık 1 aydır bu ve buna benzer sorunları bu şekilde çözmeye çalışıyorum. Yukardaki yöntemlerin işe yaradığını belirtmek isterim.

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1- Ağ ayarlarını sıfırlamayı dene.
2- App Store den çıkış yap tekrar gir.
3- Hard reset yap ve ardından App Store girip indirmeyi dene.
4- Hard reset yap. Uncover yada chekrain’ e girmeden 2-3 dakika bekle sonra girip jailbreak yap.
5- Appadmin yada AppStore++ varsa silip tekrar yükle.

iOS 13.5 JB kullanıyorum yaklaşık 1 aydır bu ve buna benzer sorunları bu şekilde çözmeye çalışıyorum. Yukardaki yöntemlerin işe yaradığını belirtmek isterim.
Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı Denemiştim.
Yukarıdada Belirttiğim Gibi Ağ Ayarlarını Sıfırlayınca Sadece 1-2 Sorunu Çözüyor.
Daha Sonrasında Aynı Sorun Devam Etmeye Başlıyor.
Hard Reset Atıp Yeniden Jb Yapicam.
İnşallah Sorun Çözülür
Mesaj düzenlendi:

Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı Denemiştim.
Yukarıdada Belirttiğim Gibi Ağ Ayarlarını Sıfırlayınca Sadece 1-2 Gün Sorunu Çözüyor.
Daha Sonrasında Aynı Sorun Devam Etmeye Başlıyor.
Hard Reset Atıp Yeniden Jb Yapicam.
İnşallah Sorun Çözülür

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
restore sonrası yedek geri yüklüyorsanız bozuk ayarlarla geri kullanırsınız..
Teşekkürler Hocam..
Restore Yaptım Ve Yeni Bir Cihaz Olarak Başlattım.
Zaten Çok Tweak Kullanmıyordum. Restore sonrası onlarıda teker teker yükledim. Sorun çözüldü :))

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Teşekkürler Hocam..
Restore Yaptım Ve Yeni Bir Cihaz Olarak Başlattım.
Zaten Çok Tweak Kullanmıyordum. Restore sonrası onlarıda teker teker yükledim. Sorun çözüldü :))
rica ederim. klavuzdan ayrılmazsanız sorunsuz kullanırsınız. İyi eğlenceler :headbang:

banemax24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
usta sana birşey sorcam ben şimdi telefona jailbreak yaptım üstüne afcd2 yaptım ram dosyalara erişim sağladım ama emaili unuttuğum için bana o içinde ram dosyalarında o emaili görebilceğim bi dosya lazım o dosyanın adını biliyormusun usta
Mesaj düzenlendi:

rica ederim. klavuzdan ayrılmazsanız sorunsuz kullanırsınız. İyi eğlenceler :headbang:
usta sana birşey sorcam ben şimdi telefona jailbreak yaptım üstüne afcd2 yaptım ram dosyalara erişim sağladım ama emaili unuttuğum için bana o içinde ram dosyalarında o emaili görebilceğim bi dosya lazım o dosyanın adını biliyormusun usta

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Mesaj düzenlendi:

böyle bir şey yok. mailinizi hatırlayacaksınız.

banemax24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hayır yok. 2 faktörlü varsayılan gelir.
peki ben nasıl atıcam impactor yada bu alt server yazılım ile dosya çözümü varmı kilit ekranı geçmek istemiyorum içindeki icloud bilgilerini kaldırıyor çünkü ulaşamıyorum ben bunu kırmadan halletmek istiyorum suan telefon jailbrekli usta afcd2 yapmam lazım oyüzden impactor ile atmam lazım atabilcegim program varmı iki faktörlü hesap yokmu veremezmisin boş hesab
Mesaj düzenlendi:

hayır yok. 2 faktörlü varsayılan gelir.
destekle konuştum artık iki faktörlü hesap yok diyorlar 2 dk içerisinde gelicem dedi sordu soruşturdu malesef dedi 2 sene önce varmış şimdi artık yokmuş elimde osla verecektim dedi sanada artık yok dedi peki biz bu alt server diye yazılım var impactor görevi olan iki aşamalı kapalı olamdan dosya aktarmıyor nasıl olcak peki baş yöntem varmı yardımcı olurmusun ustam

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sorunu Çözdüm :)
Sorun PandaHelperRepodan kaynaklıymış :)
Jb yi kapattım (restart) Sonra PandaHelperRepo dan Yüklediğim herşeyi sildim.
Sonra JB yi aktif ettim. Appstore dan bir uygulama indirdim test etmek için
Ve sorunsuz iniyor :))
herzaman diyoruz. dogru yol varken pandada ayıda çare aramayın :)

Tips
Tips
Üst Alt