Neler yeni

Tweak Uygulama İçi Satın Alma

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Uygulama içi satın alma

Locallapsore tarzı..

11.1.2 de denenmiştir. Online oyunlarda geçerli değil ama uygulamaların içerisindeki satın almalarda başarılı

kurulum :

Jailbreakli cihazınızı bilgisayara bağlayın veya telefonunuza indirin dosyayı,
daha sonra filza ile veya winscp tarzı bir dosya ile indirdiğiniz dosyayı
/usr/lib/SBInject klasörüne kopyalayın, sticky bölümünü 0777 olarak değiştirmeniz gerek

link :

@ emeğine saygı
ben bilgisyardan kuruyorum usr\lib\SBinject e atıyorum ama sticky dediğn yer nerede

arkuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar özellikle kurtkuzu dediğiniz şekilde Audiorecorder ı alabilir miyim. Sadece paypal kabul ediyor. Eski paypal ım var yeni almaya çalıştım adresy dışı olsa bile sınırlıyor kart (sanal veya normal kredi kartı) kabul etmiyor. Bu prğramı uygulama içi satın alma almaz sanırım başka yolu var mıdır???
Ekran görüntülerini de atıyorum.
Tweeterda elektraya vs yazdım:
I have iphone 8 plus11.1.2.I jailbreak with Electra b6-3.I install to AudioRecorder with WinSCP in PC.But I couldnt buy license because Paypal payment system not pass in our country Turkey.If another payment type use like credit card for Turkey,we can pay&useThanks.
Kimisi Cydia yı beklememisabırlı olmamı söylemiş :) IMG_1348.PNG IMG_1348.PNG IMG_1350.PNG IMG_1351.PNG IMG_1352.PNG IMG_1353.PNG IMG_1355.PNG IMG_1356.PNG IMG_1357.PNG

Ekli dosyalar

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar özellikle kurtkuzu dediğiniz şekilde Audiorecorder ı alabilir miyim. Sadece paypal kabul ediyor. Eski paypal ım var yeni almaya çalıştım adresy dışı olsa bile sınırlıyor kart (sanal veya normal kredi kartı) kabul etmiyor. Bu prğramı uygulama içi satın alma almaz sanırım başka yolu var mıdır???
Ekran görüntülerini de atıyorum.
Tweeterda elektraya vs yazdım:
I have iphone 8 plus11.1.2.I jailbreak with Electra b6-3.I install to AudioRecorder with WinSCP in PC.But I couldnt buy license because Paypal payment system not pass in our country Turkey.If another payment type use like credit card for Turkey,we can pay&useThanks.
Kimisi Cydia yı beklememisabırlı olmamı söylemiş :) Ekli dosyayı görüntüle 959 Ekli dosyayı görüntüle 959 Ekli dosyayı görüntüle 961 Ekli dosyayı görüntüle 962 Ekli dosyayı görüntüle 963 Ekli dosyayı görüntüle 964 Ekli dosyayı görüntüle 965 Ekli dosyayı görüntüle 966 Ekli dosyayı görüntüle 967
audio recorder nerden indirebilirim elektra icin link varmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
audio recorder nerden indirebilirim elektra icin link varmi

Uygulamayı satın almanız gerekiyor. Sadece PayPal ile olduğu için kullanılamıyor şimdilik.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Valla harika oldu bu. En çok beklediğim tweaklerden biriydi 25 liralık playdead’s inside oyunu bedava oldu. Bütün offline oyunlarda çalışıyor

iPhone X aracılığıyla gönderildi
iPhone X te farklı mi acaba dosya sistemi sürüm kaç acaba bende 11.0.1 de bu oyunda olmadı

8 plus 256 gb

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.1.2 deyim ancak oyuna her girişinde bu işlemi yapman gerekiyor

C

clkgkmn

Guest
Valla harika oldu bu. En çok beklediğim tweaklerden biriydi 25 liralık playdead’s inside oyunu bedava oldu. Bütün offline oyunlarda çalışıyor

NOT : yanlis bilgilendirme oluyor yüklediğimiz tweak sadece uygulama ici ucretsiz alim yapiyor parali uygulamalari veya parali tweak'lerde ise yaramiyor saygilar

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamamda bahsettiğim uygulama içi zaten. Demo oyunu uygulama içinde full yapıyorsun

C

clkgkmn

Guest
Tamamda bahsettiğim uygulama içi zaten. Demo oyunu uygulama içinde full yapıyorsun

( 25 liralık playdead’s inside oyunu bedava oldu ) hocam yanlis bilgilendirme bu yazimizda oluyor ve arkadaslar ona istinaden farkli sorular yoneltiyor

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uygulamayı satın almanız gerekiyor. Sadece PayPal ile olduğu için kullanılamıyor şimdilik.
satin aldim ama kaydedilen sesler nerede bulamadim 11.1.2ile uyumlumu

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende kayıtları bulamadim
paypal dan aldim yurt disi

Peki sizde lisanslimi görülüyor
Yanı cydia olmadığı icin lisans olayını kafam almadı

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Peki sizde lisanslimi görülüyor
Yanı cydia olmadığı icin lisans olayını kafam almadı
evet lisansli

arkuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
paypal dan aldim yurt disi

Paypal ı nasıl kullandınız acaba yurtdışı adres gösterme tamam da kart ekleme işini nasıl hallettiniz acana. Kimisi İnnial kart geçiyor, yada başka yöntemlerle vs ekliyormuş. Siz nasıl yaptınız.bilgi verirseniz memnun olurum.

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paypal ı nasıl kullandınız acaba yurtdışı adres gösterme tamam da kart ekleme işini nasıl hallettiniz acana. Kimisi İnnial kart geçiyor, yada başka yöntemlerle vs ekliyormuş. Siz nasıl yaptınız.bilgi verirseniz memnun olurum.
yurt disi kartim var

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
bu deb dosyasını ios 10,2 de nereye kopyalamamız gerek acaba çünkü 11 e göre çok farklı bir sistem var.SBInject bu klasör lib klasörünün içinde yok çünkü teşekkür ederim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
bu deb dosyasını ios 10,2 de nereye kopyalamamız gerek acaba çünkü 11 e göre çok farklı bir sistem var.SBInject bu klasör lib klasörünün içinde yok çünkü teşekkür ederim.
IOS 11 de geçerli yukardaki işlem

JailbreakTR

yasargazi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam peki 11.3.1 için geçerlimi içi bu? Çünkü o dizinde Son dosyayı bulamadım.

Tips
Tips
Üst Alt