Neler yeni

Uygulama göndermek veya eski sürüm indirmek

Dz3s2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iki iphone arasında uygulama gönderme olabilirmi veya olmazsa eski sürüm uygulama yüklemek yapılırmı ? Jailbreak olmadan yöntemler varsa söylerseniz sevinirim

Cihaz
11
Sürüm
14.2

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Uygulama gönderme konusunda bir bilgim yok ama App Admin adlı tweak App Store'da ki uygulamaların eski sürümlerini indermene olanak sağlıyor

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
veya appstore++ ile uygulamaların eski sürümünü indirebilirsin. Uygulama gönderileceğini düşünmüyorum ve neden boyle bir şey yapasınız ki uygulama indirme de mi problem var

Dz3s2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Jailbreak olmadan yöntem söylemiştim başka yöntemler varmıdır
Mesaj düzenlendi:

Kullandıgım bir uygulama var eski versiyonu seviyorum fakat telefon jailbreak yoktur o yüzden başka yöntemler gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

Birde şöyle birşey olabilirmi uygulama bilgisayara ipa olarak atılıp daha sonra diğer iphone ipa olarak yüklenirmi böyle yöntem varmıdır

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak olmadan yöntem söylemiştim başka yöntemler varmıdır
Mesaj düzenlendi:

Kullandıgım bir uygulama var eski versiyonu seviyorum fakat telefon jailbreak yoktur o yüzden başka yöntemler gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

Birde şöyle birşey olabilirmi uygulama bilgisayara ipa olarak atılıp daha sonra diğer iphone ipa olarak yüklenirmi böyle yöntem varmıdır
jb olmadan olmaz sürüm düşürme. ipa olarak yüklenen app her hafta imzalanmak zorundadır (dev hesabı hariç) altstore ile ipa yükleyebilirsin

Tips
Tips
Üst Alt