Neler yeni

Usb tethering tweaki var mı ?

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi androidlerde telefonu pcye bağlayıp hücresel veriden harcamadan telefonun bağlı olduğu kablosuz ağın internetini pcye usb ile verebiliyorum bunun ios için bir ayarı veya ios 13 sürümü için tweaki var mı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben bu tetherme'den nasıl olduysa ücretsiz 1 yıllık lisans almıştım. Belki kurcalasan sen de alırsın

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@jbdeyeni

Böyle değerli Tweaklerin satın alınması daha sağlıklı bir seçenek olur...

geliştiriciye destek vererek destek alınır...

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@jbdeyeni

Böyle değerli Tweaklerin satın alınması daha sağlıklı bir seçenek olur...

geliştiriciye destek vererek destek alınır...
Çok haklısınız ancak kart kullanamadığım ve aile fertlerimin internet alışverişi yapmaya aşırı katı olduğu için maalesef böyle yollar izlemek zorunda kalıyorum imkanım olsa korsan ya da farklı yollarla uğraşmam. Ancak hak verirsiniz ki masaüstü bilgisayarım ethernet girişi bozuk ve elimde sadece iphone var stabil ve düzgün bir anten 150 lira civarında (altında dandik markalar yarı yolda bırakıyor) başkalarını böyle yönlendirmek yanlış davranıştı özür diliyorum jailbreaktr.com ailesinden. Herkesin durumu farklı tabi.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
TetherMe tweakının en güzel özelliği: Telefonda wifiden aldığın internet ile yine telefonda VPN açıp bilgisayara usb den internet paylaşımını yaparken bilgisayar da bundan (VPN den) faydalanıyor.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
peki hocalar lte kapalıyken haliyle kişisel erişim noktasından bağlanmıyor. pc bağlandığında ltedenmi yoksa telin bağlı olduğu wifiden mi çekiyor nasıl anlayacağız

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
peki hocalar lte kapalıyken haliyle kişisel erişim noktasından bağlanmıyor. pc bağlandığında ltedenmi yoksa telin bağlı olduğu wifiden mi çekiyor nasıl anlayacağız
Bu uygulamanın ayarlarından kişisel erişimi wifi açıkkende paylaşıma açıyorsun güzel olan tarafı bu, yani lte kapalıyken wifi paylaşımı yapabilirsin.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu uygulamanın ayarlarından kişisel erişimi wifi açıkkende paylaşıma açıyorsun güzel olan tarafı bu, yani lte kapalıyken wifi paylaşımı yapabilirsin.
kişisel erişimi lte kapalıyken nasıl açıyorsunuz?

Tips
Tips
Üst Alt