Neler yeni

Upscale Tweak Sonrası Görüntü Gelmiyor

cemuzel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar,

Upscale tweak'ini kurduktan sonra ayarlardan çözünürlüğü iPhone X'e ayarladım fakat telefona şu an elma dışında hiçbir görüntü gelmiyor. Cihazı safe mod'a almaya çalıştım fakat bunda da başarılı olamadım. Çözüm için ne yapmam gerektiği hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.3.1

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Forumda konusu vardi bi yaz arama bolumune 👍

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,

Upscale tweak'ini kurduktan sonra ayarlardan çözünürlüğü iPhone X'e ayarladım fakat telefona şu an elma dışında hiçbir görüntü gelmiyor. Cihazı safe mod'a almaya çalıştım fakat bunda da başarılı olamadım. Çözüm için ne yapmam gerektiği hakkında bilgi sahibi olan var mı?
arkadaşlar bu tweak çok sorunlu bir tweak çogu arkadaşta baya bir sıkıntı yaptı bu.kullanmmanızı öneririm....

cemuzel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Forumda konusu vardi bi yaz arama bolumune 👍
Bahsettiğin konu bu Çözüldü - Upscaleyi yanlış kullanım, fakat yaşanan sorunlar aynı değil.
Telefonda görüntü hiç gelmiyor. Birçok kez hard reset atmama rağmen çözüme ulaşamadım.
iTunes ve iFunBox bağlantısı da sağlayamıyorum.
11.3.1'i yeniden kurma imkanım var ise buna da razıyım. Yardımlarınıza açığım :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
daha önce shsh2 imzalarınızı kaydettiyseniz belkiii :/

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Maalesef 11.4.1 yada 12'ye geçmeniz lazım tsssaver adresinden shsh2 bloblarınızı alın lütfen :/

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Daha önce bağlantı kurup güven dediğiniz bir bilgisayar varsa onunla telefonu bağlamaya çalışın.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Forumda konusu vardi bi yaz arama bolumune
Bahsettiğin konu bu Çözüldü - Upscaleyi yanlış kullanım, fakat yaşanan sorunlar aynı değil.
Telefonda görüntü hiç gelmiyor. Birçok kez hard reset atmama rağmen çözüme ulaşamadım.
iTunes ve iFunBox bağlantısı da sağlayamıyorum.
11.3.1'i yeniden kurma imkanım var ise buna da razıyım. Yardımlarınıza açığım :)
hard reset attigin halde yine elmada kaliyorsa gecmis olsun hocam 11.4.1 e gecip bekleyin yakinda jb cikacak gibi.

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam aynısı bana oldu atlatabilirsin
Mesaj düzenlendi:

İtools programını pcye yüklüyosun telefonu bağlaıyosun itunes pc de yüklü olması lazım
Sana güven dicek telefondan rasgele basarak bulman lazım daha sonra ekran görüntüsünü yanıstma var onun ayarlarında telefondan ayarlar genel ayarları sıfırlayı deneye deneye yapıcaksın baya zor bi yol ama ben öyle kurtardım sadece sabırla deneye deneye bilgisayardan telefonun ekranına bakcaksın telefondan dokunucaksın

Tips
Tips
Üst Alt