Neler yeni

Çözüldü Upscale İOS 12 Parazit

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynen kardeşim bulaşmaya gelmez...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Upscale tweakı öyle. Ama diğer çözünürlük değiştiren tweakler de sıkıntı yok. Bu kadar abartmaya değmez. Upscale dışındaki çözünürlük değiştiren işlemlerde bir sorun yaşayan görmedim ben.

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hııı o mu o yol bana baya karışık geldiği için yapamadım. System info kullanıyorum.

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yaşadığın problem Glitch.

Kullandığın tweak ile orijinal ekran çözünürlüğüne geri dön ve tweakı kaldır.

Systeminfo adlı tweak’ı kur. Kurduktan sonra Ayarlar > Ekran > Display Resolution kısmına gel.

Kullanmak istediğin çözünürlüğü yaz ve set tuşuna bas. Buradan sonra yapacağın şeyler önemli.

iCleaner kurulu değilse kur. iCleaner’ı açtıktan sonra sol alttaki + tuşuna bas. Cydia Subsrate eklentileri yazan yere gel. Herhangi bir tweakı devre dışı bırak Uygula de. Çıkan uyarıya Hayır de, cihaz resping atmasın. Devre dışı bıraktığın tweakı şimdi tekrar etkinleştir, Uygula de bu sefer de Evet tuşuna bas. Resping attıktan sonra sorunsuz bir şekilde istediğin çözünürlük ayarlanacak.

Ancak olur da cihaz yeniden başlarsa ya da sen yeniden başlatırsan Glitch problemini yaşarsın. Cihazı Jailbreaklayıp orijinal çözünürlüğe geri getirip kapatıp açman gerekir düzeltmek için.

Ben bayadır bu şekilde kullanıyorum 6S’i.

Ekli dosyayı görüntüle 11245Ekli dosyayı görüntüle 11246
Merhabalar,
Bu topici görünce hemen üye oldum. Bütün mesajları okudum ancak kafam karıştı. 2.5 senedir iPhone 7 kullanıyorum çözünürlüğünün 7 plus ya da 8 plus gibi olmasını istiyorum cihazimda iOS 12.2 yüklü daha önce tweak filan hiçbir şey yapmadım. Tutuapp filan yükledim en fazla o. Yani ios Bilgim fazla yok. Bana sıfırdan yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz?

Teşekkür ederim konunun takipçisiyim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,
Bu topici görünce hemen üye oldum. Bütün mesajları okudum ancak kafam karıştı. 2.5 senedir iPhone 7 kullanıyorum çözünürlüğünün 7 plus ya da 8 plus gibi olmasını istiyorum cihazimda iOS 12.2 yüklü daha önce tweak filan hiçbir şey yapmadım. Tutuapp filan yükledim en fazla o. Yani ios Bilgim fazla yok. Bana sıfırdan yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz?

Teşekkür ederim konunun takipçisiyim.
Anlatamayız çünkü önce sizin sürüme jb çıkması lazım.maleaef su an yapabileceğiniz bir şey yok.

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anlatamayız çünkü önce sizin sürüme jb çıkması lazım.maleaef su an yapabileceğiniz bir şey yok.

yaklaşık 1 senedir upscale app in iOS 12.0 için gelmesini bekledim ve sistem güncellemesi yapmadım en sonunda umudu kestim. 2 hafta önce Sistemi güncelledim. Böyle yöntemler olduğunu bilseydim güncellemezdim. Jailbreak umarım yakın bir zamanda bu sürüme de gelir yoksa telefonu bu çözünürlük yüzünden değiştireceğim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yaklaşık 1 senedir upscale app in iOS 12.0 için gelmesini bekledim ve sistem güncellemesi yapmadım en sonunda umudu kestim. 2 hafta önce Sistemi güncelledim. Böyle yöntemler olduğunu bilseydim güncellemezdim. Jailbreak umarım yakın bir zamanda bu sürüme de gelir yoksa telefonu bu çözünürlük yüzünden değiştireceğim
Biraz sabredin gelecektir mutlaka.ama bu tweak sorunlu tweaklerden biri çok riskli bir tweak.baya bir arkadaş bu tweak yüzünden sürüm kaybetmiştir.

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 12.2 için hala jailbreak çıkmadı mı arkadaşlar?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cihaz ile görüşme esnasında ekran donuyor 1 2 dk sonra geliyor systeminfoda sizdede böylemi acaba

Tips
Tips
Üst Alt