Neler yeni

Universal video downloader benzeri tweak

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ios 11 de universal video download kullanıyordum çok memnundum.her uygulama ve sitelerden video yada ses indirebiliyordun.ios 13 te kurdum fakat indirme yeri çıkınca tıkladığımda kapanıyor. Benzer bir tweak varmıdır ios 13 için yada bu kapanma çözümü için birşey varmıdır.

özellikle belirtiyorum yorumlar için tesekkür ederim.fakat bunu sosyal medya için istemiyorum önerilerdeki.bununla herhangi bir uygulama atıyoru mynet uygulaması haber uygulaması içinde haberin videosu var bunu bile indirebiliyor.uygulama farketmeksizin içinde ses ve video olan tüm uygulams için geçerli onun için buna benzer arıyorum

Cihaz
6s plus 64
Sürüm
İos 13
Son düzenleme:

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ios 11 de universal video download kullanıyordum çok memnundum.her uygulama ve sitelerden video yada ses indirebiliyordun.ios 13 te kurdum fakat indirme yeri çıkınca tıkladığımda kapanıyor. Benzer bir tweak varmıdır ios 13 için yada bu kapanma çözümü için birşey varmıdır.
Media downloader var ve galiba bir de safari plus bunlar ucretsiz

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam ben youtube twitter için istemiyorum her hangi bir uygula içindeki atıyorum mynet haberleri izliyorum izledigim o videoyu indircem.bunun gibi içinde video ve ses olan uygulamar için.bu bütün uygulamalarda geçerli bu sosyal medya uygulaması için istemiyorum

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam ben youtube twitter için istemiyorum her hangi bir uygula içindeki atıyorum mynet haberleri izliyorum izledigim o videoyu indircem.bunun gibi içinde video ve ses olan uygulamar için.bu bütün uygulamalarda geçerli bu sosyal medya uygulaması için istemiyorum
O zaman dedigim tweaklere bakabilirsin

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam dediklerin olmuyor ki ? Senin söyledigin sosyal medya download için
O zaman Safari Plus indireceksn hocam ayrıca appstoreden aloha diye bir uygulama var indirme işlemin de oldukça başarılı kendim bizzat kullanıyorum

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
O zaman Safari Plus indireceksn hocam ayrıca appstoreden aloha diye bir uygulama var indirme işlemin de oldukça başarılı kendim bizzat kullanıyorum
Hocam ben derdimi anlatamıyorum galiba safari plusla olmaz.atıyorum yemeksepetinin uygulamasını düşün adam uygulamanın içine reklam amaçlı bi video koydu bu tür videoları indirmek için.başka örnek mynet uygulamasındaki haber videosu yada c2 deki uygulamasındaki story videoları bu tarz birşey istiyorum. Universal video bu şekilde uygulamaya bakmaksızın oynatılan tüm videoları indiriyor

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
DLeasy kulanıyorum sadece instegramda video indiremiyorum 12.4 sürümü kulanıyorum sende sorun varmı ?
DLeasy kulanıyorum sadece instegramda video indiremiyorum 12.4 sürümü kulanıyorum sende sorun varmı ?
evet var direk uygulamada atıyor ama gerek duymuyorum İnstagram için rocket for İnstagram kullanıyorum

Tips
Tips
Üst Alt