Neler yeni

Çözüldü Uncover Sertifika sorunu

berat423

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Benim pc bozuk olduğu içi tweakboxtan uncover jailbreak yapıyordum fakat indiriliyorda kalıyor pc olmadan nasıl indirebilirim şimdiden teşekkürler.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim pc bozuk olduğu içi tweakboxtan uncover jailbreak yapıyordum fakat indiriliyorda kalıyor pc olmadan nasıl indirebilirim şimdiden teşekkürler.
Su an indirdiğiniz sitelerde sertifika sorunu var.malesef su an o tür sitelerden indirilemiyor...impactor ile yükleyin...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba,bende 11.4.1 deyim unc0ver yüklüydü revoked oldu ,impactorla yüklemeye çalışınca 182 hatası verdi bir türlü yükleyemeyince elecktra yükledim telefon güvenli modda açılıyo cydia ve uygulamalar çalışıyo ama cydiada bozuldu hiçbir tweak yükleyip kaldıramıyorum, telefonu tüm içerik ve ayarlarını silerek temizlemek istedim ama cydia ve kalıntıları kaldı
şuan 12.2 indiriyorum yoksa yazılım yükselticem.daha keyfini sürmeden kaybettim heralde

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba,bende 11.4.1 deyim unc0ver yüklüydü revoked oldu ,impactorla yüklemeye çalışınca 182 hatası verdi bir türlü yükleyemeyince elecktra yükledim telefon güvenli modda açılıyo cydia ve uygulamalar çalışıyo ama cydiada bozuldu hiçbir tweak yükleyip kaldıramıyorum, telefonu tüm içerik ve ayarlarını silerek temizlemek istedim ama cydia ve kalıntıları kaldı
şuan 12.2 indiriyorum yoksa yazılım yükselticem.daha keyfini sürmeden kaybettim heralde
Biraz acele etmişsiniz.keşke daha önce yazsaydınız...su an ne durumdasınız...tam olarak yazabilir misiniz....

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Güncelleme yapmadıysanız konuyu inceleyin

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Biraz acele etmişsiniz.keşke daha önce yazsaydınız...su an ne durumdasınız...tam olarak yazabilir misiniz....

maalesef şu merakım ve aceleciliğim yüzünden çok zarar ediyorum,9.3.3 te yine her tweak i merak etme denemeleriyle kaybetmiş baya bir zaman 1.4.1 beklemiştim hatta sırf bu jb sevdası yüzünden yeni aldığım i7+256 cihazımı satmayı dahi düşünmüştüm.geldik 11.4.1 e jb haberini alınca çocuğum olmuş gibi sevindim :) ama bununlada fazla sürmedi.dün gece 3ü geçiyordu bir çok yerde çözüm aradım ne yaptıysam olmadı.
şimdi cihazım elektra ile güvenli modda açılıyo twekler ve uygulamalarım bir kısmı çalışıyo telefon ayarlarında cydiaya ait hiç bişey yok,cydiada yüklü repolarım yok,dil yabancı ,yüklü tweakler yok

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
maalesef şu merakım ve aceleciliğim yüzünden çok zarar ediyorum,9.3.3 te yine her tweak i merak etme denemeleriyle kaybetmiş baya bir zaman 1.4.1 beklemiştim hatta sırf bu jb sevdası yüzünden yeni aldığım i7+256 cihazımı satmayı dahi düşünmüştüm.geldik 11.4.1 e jb haberini alınca çocuğum olmuş gibi sevindim :) ama bununlada fazla sürmedi.dün gece 3ü geçiyordu bir çok yerde çözüm aradım ne yaptıysam olmadı.
şimdi cihazım elektra ile güvenli modda açılıyo twekler ve uygulamalarım bir kısmı çalışıyo telefon ayarlarında cydiaya ait hiç bişey yok,cydiada yüklü repolarım yok,dil yabancı ,yüklü tweakler yok
Bir şekilde rollectra yı indirebilirseniz onunla electrayı kaldırabilirsiniz...rollectrayı PC den indirip impactor ile atabilirmisiniz...?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Şuan cihazın hangi sürümde ?

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güncelleme yapmadıysanız konuyu inceleyin
sanada teşekkür ederim arkadaşım bunlarıda gözden geçirdim ama bir sonuç alamadım yada ben yapamadım,elimde 11.3.1 * 11.4 * 11.4.1 * 12.0 * 12.2 shsh leri var repo yüklüyorum ama hiçbir şekilde tweak yükleyemiyorum
Mesaj düzenlendi:

Bir şekilde rollectra yı indirebilirseniz onunla electrayı kaldırabilirsiniz...rollectrayı PC den indirip impactor ile atabilirmisiniz...?

rollectrayı nerden indirebilirim ve impactor hangi sürüm olcak
Mesaj düzenlendi:

Şuan cihazın hangi sürümde ?
11.4.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sanada teşekkür ederim arkadaşım bunlarıda gözden geçirdim ama bir sonuç alamadım yada ben yapamadım,elimde 11.3.1 * 11.4 * 11.4.1 * 12.0 * 12.2 shsh leri var repo yüklüyorum ama hiçbir şekilde tweak yükleyemiyorum
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

11.4.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

11.4.1
İmpactor son sürüm olacak.surdan bir dene bakalım

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmpactor son sürüm olacak.surdan bir dene bakalım

file:http.win.ccp;line:182;what hatasını veriyo bunu unc0ver b48-49 yüklemeye çalışırkende verdi bu lanet olay beni delirtti bu yüzden buralara getirdi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
file:http.win.ccp;line:182;what hatasını veriyo bunu unc0ver b48-49 yüklemeye çalışırkende verdi bu lanet olay beni delirtti bu yüzden buralara getirdi
İnpactor de en başta ınsuance gibi birşey olması lazım onu tıkla tekrar dene

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İmpactor menüsünden SSL insecure yi seçin

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İnpactor de en başta ınsuance gibi birşey olması lazım onu tıkla tekrar dene

öylede denemiştim olmamıştı tekrar denedim şimdide 173 hatasını verdi
Mesaj düzenlendi:

İmpactor menüsünden SSL insecure yi seçin
ilginiz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
öylede denemiştim olmamıştı tekrar denedim şimdide 173 hatasını verdi
Mesaj düzenlendi:

ilginiz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum
Uygulamaya özgü parola oluşturdunuzmu??

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
windows 10 kullanıyorum virüs pro eset bütün korumalar kapalı
Mesaj düzenlendi:

dün öylede denemiştim aynı hataları veri şimdi denemedim kendi parolamla girdim,ama şimdi tekrar öyle dniycem

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
windows 10 kullanıyorum virüs pro eset bütün korumalar kapalı
İmpactor son sürümlerde normal Apple id şifrenizle yaptığınız yüklemelerde sıkıntı çıkarıyor.bu yüzden impactor kullanabilmeniz için impactor e özel parola oluşturmanız lazım.mesela bem daha önce ıpaları normal hesabım ve parolamla yüklerken artık impactor için farklı bir parola kullanıyorum...

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şimdi uygulamaya özel parola denedim tam yüklemeye başladı file:provision.ccp ; line 81 ,what ios/submtDevelopmentCSR=7460 CERTİFİCATE REQUEST hatası

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şimdi uygulamaya özel parola denedim tam yüklemeye başladı file:provision.ccp ; line 81 ,what ios/submtDevelopmentCSR=7460 CERTİFİCATE REQUEST hatası
İlk önce itunesi aç ve daha sonra impactor çalıştır

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bunu yapmadan önce telefonda yapmam gereken bişey varmı
Mesaj düzenlendi:

Çözüldü - provision.cpp 81 Hatası "ÇÖZÜM" şuraya bir bak bakalım..eger yine olmazsa acele etme yarın yine bakarız bir çözüm buluruz inşallah...

uyarıyı verdi ve 2 yazıyordu
tamam oldu şimdi yüklendi :)
Mesaj düzenlendi:

program açılıyo erase all diyorum ama atıyo ,emeğin için tekrar teşekkür ederim yarın inşaALLAH görüşürüz

Son düzenleme:

Jabo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar ne sitelerden nede uncovering kendo sitesinden indiremiyorum uygulamayi impactorlasa olmuyor iPhone 6 kullaniyorum daha dun vardi bugun yok

_ByOquz_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Pc ye 3uTools programını indirip telefonuda pc ye bağlayarak çok basit bir şekilde 12.4 için unc0ver jb yapılıyor şuan için dklar önce denedim sonuç başarılı impactordeki sıkıntıdan sonra ninjadan indirip kullanıyordum orasıda patladı bu da patlamaz inş :)

Tips
Tips
Üst Alt