Neler yeni

Uncover Jailbreak Yapmıyor

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Uncover İpayı Zar Zor Bulup Yükledim Fakat Saatlerdir Jailbreak Yapmaya Çalışıyorum Ama 6 Yı Bir Türlü Geçip 32 Yi Gördüremedim..Oysa Normalde Sadece Bir Kaç Saniyede Jailbreak Yapıyordum Ne Olduda Şuan Yapamıyorum Anlamış Değilim..Aceba Eksik Bir İşlemmi Yapıyom Yooo Eskiden Nasıl Yaptımsa Gene Aynı Deniyorum Olmuyor Sürümüm 12.4 Konuya Hakim Bir Kardeşimiz Varsa Yardımcı Olurmu

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Uncover İpayı Zar Zor Bulup Yükledim Fakat Saatlerdir Jailbreak Yapmaya Çalışıyorum Ama 6 Yı Bir Türlü Geçip 32 Yi Gördüremedim..Oysa Normalde Sadece Bir Kaç Saniyede Jailbreak Yapıyordum Ne Olduda Şuan Yapamıyorum Anlamış Değilim..Aceba Eksik Bir İşlemmi Yapıyom Yooo Eskiden Nasıl Yaptımsa Gene Aynı Deniyorum Olmuyor Sürümüm 12.4 Konuya Hakim Bir Kardeşimiz Varsa Yardımcı Olurmu
teli uçak moduna alıyormusun kurarken

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6 da kalıyor dediğinde uyarı olarak jailbreak completed yazıyor ise başka versiyon ipa bulman gerek. Aksi durumda beklemeni öneririm. Arkadaşın dediği gibi uçak modunda jb yapmayı deneyebilirsin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
6 da kalıyor dediğinde uyarı olarak jailbreak completed yazıyor ise başka versiyon ipa bulman gerek. Aksi durumda beklemeni öneririm. Arkadaşın dediği gibi uçak modunda jb yapmayı deneyebilirsin.

Vallah Böyle Kalıyor Ne Oldu Anlamış Değilim Oyda Çok Basit Jailbreak Yapabiliyordum 7.00 Versiyonu İle Denedim Aynı 8 Versiyonu İle Denedim yine Aynı Sonuç Değişmedi 2 Gündür Her Yolu Denedim Yapamadım Buradan Bu İşin Uzmanı Türk Hackerlarına Sesleniyorum Lütfen Yardım Bekliyorum..
Mesaj düzenlendi:

teli uçak moduna alıyormusun kurarken
Her Yolu Deniyorum Tepki Vermiyor 6 Yı Geçmiyor

Ekli dosyalar

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak completed yazıyor. O indirdiğin uncover ile ilgili, başka yerden indirmeyi denemen gerek.

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
hocam delay ota methodu ile 14.8 e direkt güncelleme yapın. ios 12 de cihazı eritmeyin

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam delay ota methodu ile 14.8 e direkt güncelleme yapın. ios 12 de cihazı eritmeyin
Bana yardımcı olda yapalım kral hiç bilgim yok o konuda çok geride kaldım 44 sürüm çıkmış üstüne

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bana yardımcı olda yapalım kral hiç bilgim yok o konuda çok geride kaldım 44 sürüm çıkmış üstüne

aslında ayın 22sinde bu method sona eriyor. adminler keşke bir konu ile bilgilendirse forumu. sunucuya gelin, delayed ota kısmında sabitlenmiş mesajlarda yönergeler mevcut.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
aslında ayın 22sinde bu method sona eriyor. adminler keşke bir konu ile bilgilendirse forumu. sunucuya gelin, delayed ota kısmında sabitlenmiş mesajlarda yönergeler mevcut.
Discord Nedemek??

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ipa 7.0.0 zaten sorunlu versiyon. sizin üst versiyon ipa ile denemeniz lazım. o ipalarla telefonunuzu sorunlu hale getiriyorsunuz bilgisini vereyim. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt