Neler yeni

Uncover jailbreak Öner’i...

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar az önce birşey denedim sizlerle paylaşmak istedim.yaklasık 3 gündür uncover son versiyon kullanıyordum..b43..ancak cihazda böyle bir yavaşlama kasmalar uygulama açılmalarında yavaşlamalar böyle bu tip sıkıntılar gözlemledim..daha önce b39 kullanırken fark etmiştim cihaz gayet stabil çalışıyordu.hani bende son sürüm her zaman iyidir mantıgı ile son versiyona geçtim.ancak yaklaşı 1 saat önce tekrar b39 versiyonunu yükledim ve sonuç tam tahmin ettiğim gibi cihaz sanki böyle bir kendine geldi hafifledi bir hızlandı...yani benim cihaza özel bir durum mudur bu bilmiyorum ama uncover bu b39 sürümde bende çok stabil çalışıyor diyebilirim...belki denemek isteyen arkadaşlar olur.bence denemekte fayda var diye düşünüyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sonuçta bunlar beta sürümler olduğu için şu anda b39, b43'ten daha iyi olabilir.Fakat sonuç olarak b43'ten sonra gelecek olan sürümler ikisinden de daha iyi olacaktır.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
benim paylaşmak istediğimde cihazım 5s bir kere jb yaptıktan sonra yeniden başlatınca tekrar jb yaparken sürekli bazı hatalar alıyordum reset atma vs.
Cihazı jb yapmadan önce ayarlarda sadece load tweak ı açık bırakıp diğerlerini kaldırıyorum ve tek denemede başarılı oluyor tweaklerim de çalışıyor şimdilik sorun yok gayet te iyi hata alanların denemesini öneririm

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
b41 kullanıyorum memnun gibiyim 43 güncellemeyi düşünmüyorum. Tek sorunum PUBG KASMA YAPİYOR AŞIRI FAZLA!

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
benim paylaşmak istediğimde cihazım 5s bir kere jb yaptıktan sonra yeniden başlatınca tekrar jb yaparken sürekli bazı hatalar alıyordum reset atma vs.
Cihazı jb yapmadan önce ayarlarda sadece load tweak ı açık bırakıp diğerlerini kaldırıyorum ve tek denemede başarılı oluyor tweaklerim de çalışıyor şimdilik sorun yok gayet te iyi hata alanların denemesini öneririm
Ben her iki sürümde de hiç ilk defada jailbreak yapamadım.her seferinde reload system tikini kapatıp öyle yapıyorum.load tweak hariç diğer bütün tikleri kapatınca sıkıntı almadı mı hiç sorun çıkarmadı mı...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yanlız Reload System Daemons u kapalı tutmak önerilmiyor dostum bilgin olsun. Şu konuya bir göz atmanı tavsiye ederim bu aralar icleanerla çözülüyor.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yanlız Reload System Daemons u kapalı tutmak önerilmiyor dostum bilgin olsun. Şu konuya bir göz atmanı tavsiye ederim bu aralar icleanerla çözülüyor.

Bilmiyordum reload system daemons u kapatmanın önerilmediğini
Ben hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar ama uyardığın için teşekkür ederim birdaha yapmam

Tips
Tips
Üst Alt