Neler yeni

Uncover dan sonra Facebook açılmıyor.

DES

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhsba ilk kez dün uncover ile Jailbreak yaptım. Cydiadan ne indireceğimi bile bilmiyordum sadece ses barını ekranın soluna alan bir tweak indirdim. Şuan facebook açılmıyor. Tıklıyorum beyaz ekranda 5 saniye kalıp atıyor. Cihaz iphone 6 ios 12.4.8 şimdiden teşekkürler.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhsba ilk kez dün uncover ile Jailbreak yaptım. Cydiadan ne indireceğimi bile bilmiyordum sadece ses barını ekranın soluna alan bir tweak indirdim. Şuan facebook açılmıyor. Tıklıyorum beyaz ekranda 5 saniye kalıp atıyor. Cihaz iphone 6 ios 12.4.8 şimdiden teşekkürler.
facebook girerken tweakler devre dışı bırakıp girmeyi deneyin choicy tweak ile yapabilirsin

DES

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Choicy yükledim ve facebook için tweak devre dışı bıraktım fakat Yinede açılmadı. İpabox dan facebook++ indirmeyi denedim ama indiriliyor kısmı bitince tıklanmıyor ve açılmıyor. Her türlü facebooka giremiyorum. Başka bir yolu var mı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@DES jb devre dış iken Facebook çalışıyorsa
Unc0ver ipa tekrar indirin jb yapın

• Like
Reactions: DES

DES

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İşte sıkıntı şu ben jailbreaki nasıl devre dışı bırakacağım. Choicynin ayarını yapsamda uygulama açılmıyor. Tekrar jailbreak atsam düzelirmi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@DES Cihazı kapatıp aç jb devre dışı kalır

• Like

DES

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yeniden başlattım jb gitti ve faceye girebiliyorum. Teşekkür ederim ve şimdi sorum şu ben tekrar jb yaptığımda bu sorunun olmaması için ne yapmalıyım? Uncoverı orjinal sitesinden indirip altstore ile kırmuştum yine öylemi yapayım?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@DES Jb kaynaklı veya yüklediğiniz tweak sonrası oluşmuş bir sorun.
1. Cihazda bulunan unc0ver ipayı silip tekrar yükleyin ve jb yapın.
2. Sorun devam ederse unc0ver ayarlarından restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve 1. İşlemi tekrarlayın.

• Like

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@DES ayni sorun bende de olmustu, jb yi pasif ettikten sonra facebooka giriyor, sonra tekrar aktif edince sorun tekrar etmiyor bir daha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt