Neler yeni

Unc0ver Yüklenme Sorunu

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 iOS 12.4.7 sürümünü kullanıyorum cihazıma Unc0ver ile Jailbreak yapmıştım cihazın sarjının bitmesi ve reboot sonrası jailbreak kaldırıldı uygulama tekrar açılmadı ve Unc0ver’ı başka kaynaklardan indirmeye çalıştığımda yüklenmeme sorunu yaşıyorum uygulama iniyor sonrasında indirme halindeki koyu perdeli şekilde kalıyor bu sorunu ne şekilde aşabilirim cihazda cydia ve Filza duruyor
Not: iOS 12.4.8 güncellemesi aktif ve güncellemeyi kuramıyorum

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
iOS 12.4.7

Ekli dosyalar

Can223

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorunu bende yaşıyorum ama benim sürüm 12.4.8 varsa bi çözümü yardımcı olabirmisiniz

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
imzalı olmadıgı için öyle gözüküyor pcden uncover telefon a yükleyebilirsin
şu program ile

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
imzalı olmadıgı için öyle gözüküyor pcden uncover telefon a yükleyebilirsin
şu program ile
Telefon üzerinden yapma şansımız yok mu hocam?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefon üzerinden yapma şansımız yok mu hocam?
Var ama şöyle var önce 1 kereliğine pc den checkrain jb yapman gerekiyor oda bu konuda var anlatımı.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. altserver ile yükleyebilirsiniz. Eğer başarısız olursa 3u programı ile önce ipayı ipa signature bölümünden imzalayıp sonra programlar bölümüne sürükleyerek yapabilirsiniz.

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar. altserver ile yükleyebilirsiniz. Eğer başarısız olursa 3u programı ile önce ipayı ipa signature bölümünden imzalayıp sonra programlar bölümüne sürükleyerek yapabilirsiniz.
Yanıt için teşekkürler şu an için bilgisayar erişimim maalesef yok birkaç gün içinde deneyebilirim bu yöntemi ancak cihazımda 10’dan fazla tweak kullanıyordum şu an onlarsız biraz boş geliyor cihaz bilgisayar kullanmadan cihaz üzerinden yapılabilecek bir işlem mevcut mu?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
cihaz üzeri önermediğimiz sitelerden bulabilirsiniz. sorun yaşarsanız destek alamazsınız uyarmadı demeyin.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocam yanlış yazmışım ya 12.5 olcaktı soryy
Hocam 12.5 için checkra1n var ip6 uyumlu. Coolstar’ın Chimera aracı da destekliyor aynı şekilde sitede 12.4.9 yazıyor ama kendi discordunda 12.5 te çalıştığını söyledi

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone 6 iOS 12.4.7 sürümünü kullanıyorum cihazıma Unc0ver ile Jailbreak yapmıştım cihazın sarjının bitmesi ve reboot sonrası jailbreak kaldırıldı uygulama tekrar açılmadı ve Unc0ver’ı başka kaynaklardan indirmeye çalıştığımda yüklenmeme sorunu yaşıyorum uygulama iniyor sonrasında indirme halindeki koyu perdeli şekilde kalıyor bu sorunu ne şekilde aşabilirim cihazda cydia ve Filza duruyor
Not: iOS 12.4.8 güncellemesi aktif ve güncellemeyi kuramıyorum
Ben ensen dün gece buradan yükledim

Tips
Tips
Üst Alt