Neler yeni

Unc0ver jb hakkında

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar benim yaşadıklarımı herkes yaşıyor mu acaba unc0ver b49 ile jb yaptım gün içerisinde ne zaman elimi telefona atsam resping yapıyor günlük kullanımda çok zorluyor sizde de aynı durum söz konusu mu yüklerken mi hata yapıyorum yada yanlış bi tweak mi yüklü anlamadım artık bi çözümü varmıdır

Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.0.1

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar benim yaşadıklarımı herkes yaşıyor mu acaba unc0ver b49 ile jb yaptım gün içerisinde ne zaman elimi telefona atsam resping yapıyor günlük kullanımda çok zorluyor sizde de aynı durum söz konusu mu yüklerken mi hata yapıyorum yada yanlış bi tweak mi yüklü anlamadım artık bi çözümü varmıdır
Bende b49 bugun kurdum bi aorun gozukmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende de b49 yüklü.uncover a geçtiğimden beri en stabil çalışan versiyon diyebilirim.sanırım sizin tweaklerde sorun olabilir...

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Dostum sana tavsiyem iCleaner ile bütün tweakleri kapatıp tek tek dene hangisini açtığında resping girdigini anlarsin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uncover ı nasıl yükledin..PC den mi telden mi..?

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende b49 bugun kurdum bi aorun gozukmuyor

Genellikle iş yerinde şebeke internetini kullanıyorum çok sıkıntı oluyor evde WiFi kullanıyorum bir defa ya oluyor ya olmuyor b49 gerçekten güzel stabil öncekilere göre ama dediğim gibi gün içinde kilit ekranını açıyorum resping fotoğraf uygulamasını açıyorum resping
Mesaj düzenlendi:

Uncover ı nasıl yükledin..PC den mi telden mi..?

Cydia impactor ile yükledim
Mesaj düzenlendi:

Dostum sana tavsiyem iCleaner ile bütün tweakleri kapatıp tek tek dene hangisini açtığında resping girdigini anlarsin
Onu da denedim aynı sadece dediğim gibi şebeke interneti kullanınca çok fazla oluyor WiFi ile bir defa olursa oluyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Genellikle iş yerinde şebeke internetini kullanıyorum çok sıkıntı oluyor evde WiFi kullanıyorum bir defa ya oluyor ya olmuyor b49 gerçekten güzel stabil öncekilere göre ama dediğim gibi gün içinde kilit ekranını açıyorum resping fotoğraf uygulamasını açıyorum resping
Mesaj düzenlendi:

Cydia impactor ile yükledim
Valla o zaman arkadaşın dediği gibi ı cleanerdan tweakleri kapatıp sonra tek tek açarak deneyeceksin...

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla o zaman arkadaşın dediği gibi ı cleanerdan tweakleri kapatıp sonra tek tek açarak deneyeceksin...

Denedim onuda denedim aynı değişen bişey olmuyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Crackli olanda var satın alınanda var ama onuda denedim fark etmiyor
Valla bence eger çok sıkıntı oluyorsa kardeşim bence temiz ve yeniden bir kurulup yap derim...

Tips
Tips
Üst Alt