Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Böyle hatalar aldığımda genelde reinstall cydia diyerek hatayı çözüyordum fakat bugün denediğimde uncover Unable Repair System hatası veriyor ve düzelmiyor.
Aynı sorun ile ilgili yazılmış mesajlar konuda mevcut. Mesajları yukarı doğru okuyun.

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bugün cydia da güncelleme vardı yaptım
Cydia ya artık giremiyorum atıyo
Ne yapmam lazım jailbreak aktif. Son yaptığım güncellemeleri nasıl devre dışı bırakabilirim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safe mod tada cydia açılmıyo

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Safe mod tada cydia açılmıyo

Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın
Sorun düzelmez ise uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (tüm tweaklarınız silinir) ve tekrar jb yapın.

iphonuscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İyi akşamlar,telefon 10xr-sürüm 12.2- Sorun uncuwer jailbreak yapıyorum,cydia geliyor,cydiadan yüklediğim telefonun ayarlar kısmına gelmesi gereken uygulamalar gözükmüyor,filza,icleaner,wifi paswords gibi uygulamalar ekrana yükleniyor onlarda sıkıntı yok,ayarlar kısmına gelmesi gereken dleasy,killx,callbar gibi cydiadan yüklediğim uygulamalar ayarlarda gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İyi akşamlar,telefon 10xr-sürüm 12.2- Sorun uncuwer jailbreak yapıyorum,cydia geliyor,cydiadan yüklediğim telefonun ayarlar kısmına gelmesi gereken uygulamalar gözükmüyor,filza,icleaner,wifi paswords gibi uygulamalar ekrana yükleniyor onlarda sıkıntı yok,ayarlar kısmına gelmesi gereken dleasy,killx,callbar gibi cydiadan yüklediğim uygulamalar ayarlarda gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz.
PreferenceLoader ın yüklü olduğuna emin olun yüklüyse tekrar yükleyin ve forumda arama yapın çözümün detaylısı mevcut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphonuscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
PreferenceLoader ın yüklü olduğuna emin olun yüklüyse tekrar yükleyin ve forumda arama yapın çözümün detaylısı mevcut

PreferenceLoader zaten yüklü tekrar yükledim yeniden kurdum sorun hala devam ediyor,forumda cimera jilbreakın bu sorunla ilgili çözümü var uncowerla ilgili olanı yok yada ben bulamadım yardımcı olablirmisiniz.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
PreferenceLoader zaten yüklü tekrar yükledim yeniden kurdum sorun hala devam ediyor,forumda cimera jilbreakın bu sorunla ilgili çözümü var uncowerla ilgili olanı yok yada ben bulamadım yardımcı olablirmisiniz.
Chimera ile olanı deneyin muhtemelen düzelecektir
Cephei kurmayı deneyin kurulysa tekrar kurun

sesizillegal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar konunun yerimi bilmiyorum ama kodi yüklü telefonumda kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz?BA861EB2-F9FF-4A0C-9C2C-579FB718BDFD.png

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar konunun yerimi bilmiyorum ama kodi yüklü telefonumda kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz?Ekli dosyayı görüntüle 15199
Filza ile kodi diye aratın ve çıkanları silin daha sonra cydia içinden kodi yi silmeyi deneyin.
Sorun düzelmez ise Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın tüm tweaklarınız silinir. Daha sonra tekrar jb yapın
Cydia içerisindeki güncellemeleri tek tek yükleyin (cydo hatası oluşur ise tekrar restore rootfs yapın ve cydia güncellemelerini yapmayın.)

MAPolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AFFE4503-DBEE-4500-B952-B9B33190C70B.png
iOS 12.4 kullanıyorum tweak yüklerken yada silerken bu hatayı alıyorum telefonda işlem yapamaz oldum. Nasıl çözebilirim ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu açmadan önce forumda arama yapın.
1. Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın tüm tweaklarınız silinir
2. Tekrar restore rootfs sekmesini kapatıp jb yapın
3. cydia içindeki güncellemeleri tek tek yapın
4. aynı sorun ile karşılaşırsanız 1 ve 2 nci seçeneği tekrarlayın ve cydia içerisindeki güncellemeleri yapmayın.
5. Cydia içinden tweakın paket Ayarlarını değiştir bölümünden güncellemeleri yoksay etkinleştirin.

Fewa97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
uncoveri telefona direkt siteden yukluyorum fakat yukleme bittikten sonra acilmiyo. yardim ederseniz sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İndirme yaptığınız sitelerin tamamı devre dışı şu anda 3utools programı ile pc den yüklemeyi deneyin.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Programı kur teli PC’ye bağla jb menüsünü seç, iOS versiyonunu seç bu kadar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

dhaka_21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
cydia güncellemesinden sonra oluşan cydia hatasını birden fazla kez restorefs yaparak çözdüm. temiz jailbreak kurulumu yaptım. cydia açtığımda aşağıdaki güncellemeler çıkmakta, bunlardan hangisi hatalı? hangisini yapmamam lazım. sürekli güncelleme çıkıp duruyor yanlışlıkla installa basmak da istemiyorum. Launch deamon controllerin upgradeini kapatmak istedim ama kapanmıyor.

teşekkürler.

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
cydia güncellemesinden sonra oluşan cydia hatasını birden fazla kez restorefs yaparak çözdüm. temiz jailbreak kurulumu yaptım. cydia açtığımda aşağıdaki güncellemeler çıkmakta, bunlardan hangisi hatalı? hangisini yapmamam lazım. sürekli güncelleme çıkıp duruyor yanlışlıkla installa basmak da istemiyorum. Launch deamon controllerin upgradeini kapatmak istedim ama kapanmıyor.

teşekkürler.
Jailbreak Resources olması lazım fakat sorun düzeltilmişti hatırladığım kadarıyla

dhaka_21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Nasıl emin olacağız? Test eden ya da bilgisi olan var mı?Tekrar restorefs yapmak istemiyorum tüm tweakleri yeniden kurdum.

Muti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam cihazım elmada kalıyor yardımcı olabilir misiniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Nasıl emin olacağız? Test eden ya da bilgisi olan var mı?Tekrar restorefs yapmak istemiyorum tüm tweakleri yeniden kurdum.
Sorun yaşamıyorsan güncelleme yapma şimdilik.

hocam cihazım elmada kalıyor yardımcı olabilir misiniz
Biraz detay ver Tam olarak nasıl kalıyor en son ne kurdun hangi jb aracını kullanıyorsun

Muti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam apple logosunda kalıyor 3utools kullandım

Muti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam teli açamıyorum hiç apple logosunda kalıyor