Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, konusu burası mı bilmiyorum. Arattım bulamadım. imovie (12.4 jb) indiremiyorum. ios13 olmanız lazım diyor. Bunu çözebilmiş biri var mıdır acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Appstore++ tweakını yükleyin ve imovie sürümünü düşürerek yükleyin.

etesbih

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 13,2 iphone 7 plus ıcın jaılbreak mumkunmudur

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şu an jailbreak yapabilen var mı cihazım 6 12.1.2 hic bir sekilde olmuyor unc0ver kullanıyorum sürekli işlem bitmeden yeniliyor ya da bitsede respring atarken telefon acılmadan reset atıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şu an jailbreak yapabilen var mı cihazım 6 12.1.2 hic bir sekilde olmuyor unc0ver kullanıyorum sürekli işlem bitmeden yeniliyor ya da bitsede respring atarken telefon acılmadan reset atıyor
Uncover Ayarlardan load tweaks sekmesini kapatıp jb yapın

sesizillegal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar kusura bakmayın nereye yazacağımı bilmiyorum doğru yere mi attım ama böyle bir hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Cydia da hiç bir repo gözükmüyor. Tweakler çalışıyor ama

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar kusura bakmayın nereye yazacağımı bilmiyorum doğru yere mi attım ama böyle bir hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Cydia da hiç bir repo gözükmüyor. Tweakler çalışıyor ama
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açın tekrar jb yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Böyle bir hata alıyorum
Son sürüm uncover kullanıyorsanız alt sürüm yükleyin ve tekrar deneyin.
Sorun devam ederse uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (tüm tweakların silinir)

sesizillegal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorun devam ederse uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (tüm tweakların silinir)
Deniyorum hemen geri dönüş yapabilir miyim tekrar sizlere sorun devam ederse
Mesaj düzenlendi:

Ya çok teşekkür ediyorum sizlere. Sorun çözüldü hiçbir tweakler silinmedi ilginiz icin teşekkürler.

Son düzenleme:

Mustafagider1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba bende appstoredan birsey indirip guncelleyemiyorum. İndirilemedi yaziyordu sabah kapatıp açtım (jb gitti) uygulama indirdim tekrar jb yaptım. Simdi bi uygulama indiricektim hiç indirilemedi bile demiyor. Kalıyor öyle indiremiyorum birsey

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba bende appstoredan birsey indirip guncelleyemiyorum. İndirilemedi yaziyordu sabah kapatıp açtım (jb gitti) uygulama indirdim tekrar jb yaptım. Simdi bi uygulama indiricektim hiç indirilemedi bile demiyor. Kalıyor öyle indiremiyorum birsey
Appstore++ tweakını yükleyin tekrar deneyin.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar dostlar,
Herhangi bir tweak için gelen güncellemeyi uygulamak istemediğimizde güncelleme uyarısını kaldıracak bir yöntem mevcut mudur acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar dostlar,
Herhangi bir tweak için gelen güncellemeyi uygulamak istemediğimizde güncelleme uyarısını kaldıracak bir yöntem mevcut mudur acaba?
Cydia içinden Tweak / paket ayarlarını değiştir/ güncellemeleri yoksay

metalcore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Lütfen yardım edin Hücresel veriden uygulamanın internet kullanmasına izin verdikten birkaç sn sonra kendi kendine uygulamanın hücreseli kapanmış oluyor lütfen yardım edin Hiçbir uygulamayı kullanamaz hale geldim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Lütfen yardım edin Hücresel veriden uygulamanın internet kullanmasına izin verdikten birkaç sn sonra kendi kendine uygulamanın hücreseli kapanmış oluyor lütfen yardım edin Hiçbir uygulamayı kullanamaz hale geldim
Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denediniz mi

metalcore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denediniz mi
İnternetimden gitmesin diye genelde appstore youtube vb uygulamaların hücreselini kapatmıştım bugün bir şey indirmek için hücresele girip appstore izin verdim uygulamaya girdim hücresel ayarlarınızdan izin verin ibaresi çıktı sonra bi baktım kapanmış, tekrar izin verdim yine aynı hatayı aldım daha sonra diğer kapalı olan uygulamalarıda denedim bir baktım hiç birinin hücreseli çalışmıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İnternetimden gitmesin diye genelde appstore youtube vb uygulamaların hücreselini kapatmıştım bugün bir şey indirmek için hücresele girip appstore izin verdim uygulamaya girdim hücresel ayarlarınızdan izin verin ibaresi çıktı sonra bi baktım kapanmış, tekrar izin verdim yine aynı hatayı aldım daha sonra diğer kapalı olan uygulamalarıda denedim bir baktım hiç birinin hücreseli çalışmıyor
Cihazı kapatıp tekrar açın ve ayarlardan sıfırla/tüm ayarları sıfırla yapın.

Tips
Tips
Üst Alt