Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yüklemeye çalıştığınız tweaklar Cydia ya zarar veriyor. Tekrar restore yapın ve tweakları yüklemeyin.
Sorun yine devam ederse cihazı dfu mod da tam restore yapın.
hadi yaaa ben bi ikisi için kullanıyordum jb üzdü :( hiç çözümü yok mudur peki.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hadi yaaa ben bi ikisi için kullanıyordum jb üzdü :( hiç çözümü yok mudur peki.
Öncelikle restore işlemini tekrar yapın sorun olmazsa tweakları kendi repolarından kurmayı deneyin

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba, Iphone 6 (12.4.1) kullanıyorum. Telefon şu an Unc0ver Jailbreak yapılı halde. Yaklaşık 1 veya 1 buçuk haftadır bir şebeke sorunu çıkartıyor. Turkcell ile görüştüm ve sistemlerinde şebeke sorununun gözüktüğünü belirttiler, sim kartı kaynaklı olabilir diye sinyal gönderdiler. Gerekenleri yaptım, telefonu kapatıp 1-2 dk bekleyip öyle açtım. Sorun ortadan kalktı, daha sonra Turkcell’i de arayıp sordum hatta, bir sorun olmadığını belirttiler. Tekrar Jailbreak yaptım ve sorun yine karşıma çıktı. Turkcell’i aradığımda yine şebeke sorununun olduğunu görüntülediler. Anlayacağınız sorun Jailbreak kaynaklı ve tam olarak sebebinin ne olduğunu anlayamıyorum. Şebekeye etki edecek ne olabilir sizce? Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, yardımcı olabilecek var mı?

tnhnmglkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Unable ti mount root fs hatası halıyorum neden ve çözümü varmıdır

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
restore yapıp denediniz mi
Denemedim ama deneyeceğim. Sorunun neyden kaynaklı olduğunu daha çok merak ediyorum. Restore yaptıktan sonra genel olarak aynı tweakleri yükleyeceğim için tekrar aynı sorun karşıma çıkabilir. Sorunun hangi tweakten kaynaklı olduğunu bulmak çok zor.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denemedim ama deneyeceğim. Sorunun neyden kaynaklı olduğunu daha çok merak ediyorum. Restore yaptıktan sonra genel olarak aynı tweakleri yükleyeceğim için tekrar aynı sorun karşıma çıkabilir. Sorunun hangi tweakten kaynaklı olduğunu bulmak çok zor.
bulmak için teker teker tweakleri devredışı bırakarak deneyebilirsiniz

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@ThePolice

IOS 12.4.1 sürümüne Unc0ver Jailbreak yok... cihazının sürümü doğru ise
Yanlış yazmışım 12.1.4 olacaktı.
Mesaj düzenlendi:

bulmak için teker teker tweakleri devredışı bırakarak deneyebilirsiniz
Evet bunu biliyorum ama zor kısım burası zaten. Çok tweak var ve uğraşmak için zamanım yok. Bakalım belki zaman ayırabilirim, bir şeyler yapmaya çalışıcam. Bir merak ettiğim şey daha, acaba aynı sorunu benden başka da yaşayan var mıdır?

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merabalar. 5s ios 12.4 sürümünde jailbreak yapmıştım telefon bugün baya dondu uncover profilini silip tekrar yükleyeyim dedim. sildikten sonra telefon reset attı. şu an uncover yükleyemiyorum.cydia impactor çalışmıyor. online yükleyicilerde çalışmıyor. alt store için de iki tarafli kimlik dogrulama kapalı olması gerekiyor. yardım edebilir misiniz? teşekkürler

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba dün telefonuma uncover appcake üzerinden jailbreak yaptım telefonum 6s 13.3 sorunsuz çalıştı ama bugün tema yüklerken cydia hatası aldım ne cydia ne uncover açılıyor. Bende tekrar yükelemek için uncover sildim şimdi yükleyemiyorum cydia açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynı problem bende de var. Unc0ver hiçbir yerden yüklenmiyor. Önerisi olan var mı? :hmmm: 12.4

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
"Re-signing in progress ..." yazıyor beklemekten başka yapıcak bir şey yok galiba

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
imza patlamadıysa link bu
Bu tür linkler den indirdiğin ipalar imzalandığı sürece yani uygulamayı yöneten profil aktif olduğu sürece

Profil aktif derken: Apple serverlerde uygulama profili onayladığı sürece çalışır..

Yalnız burayı es geçmeyelim;

Eğer cihaz uçak moduna alınırsa veya internet iletişimi Apple serverden kesilirse profil onaylaması silinir..

(Uygulamayı Tanımıyorum onaylamıyorum) raporu oluşur ve unc0ver uygulaması açılmaz..

Unc0ver uygulaması sürekli Arkaplanda çalışan bir uygulama olduğu için bu durumda çalışması mümkün olmayacaktır ve bazı bağımlılık paketlerinde sorun yaşanabilir...

Mümkünse ReProvision ile uygulamalarınızı yükleyin.. iletişim kopukluğu oluşmasın diye...

brsklnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaslar dun gece cydıa tweak indirmek ıcın gırıs yaptıgımda 6 tane tweakın güncellemesini gördüm ve tam güncelle butonuna bastım telefon guncelledı ve respıng attı telefon acıldıgında safe moda attı bende icleanerdan tweaklerı kapattım hepsını onceden ıcleanerda tweakların logosu vardı ama bu sefer matkap logosu vardı hepsınde neyse safe moda atan tweak buldum ve kapattım son yaptıgım guncellemelerı silmek için cydıa giriş yaptım fakat ne tweak silebiliyorum nede insirebılıyorum 2 satırlık bi komutla hata verıyor şuan hatanın adını hatırlamıyorum bende telefonu kapatıp yenıden jaılbreak yapayım dedım ve suan hıcbır uygulama ınmıyor ındırdıgım hersey grı renkte oluyor açılmıyor bu yuzden jaılbreakta yapamıyorum jaılbreak yaptıktan sonra bu hatayı nasıl çözebılırım yardımcı olurmusunuz cok tesekkurler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Repo bağlantı hatası, hangi repodan yüklemeye çalışıyorsunuz.

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@srdgny İB-Soft’tan yüklemeye çalışıyorum. Sanırım beta reposu yüklü. Stable reposunu ekleyip deneyeceğim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia içinden kaynakları yenile yapın, yenileme işlemi bitince tekrar deneyin.
Bu günlerde repolar fazlaca çevrimdışı olabiliyor, güncellemeler, düzenlemeler vs.

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
öncelikle herkese merhaba ios 12.0 cihazımı cydia cydia impactor uygulamasının çalışmaması sebebiyle indiremedim.Bilgisayarım windows 7 olduğu için bu uygulamanın alternatifi malesef çalıştıramadım arkadaşlar.Telefon ile yapılan jb de ise unc0ver telefonda indirmeyi tamamlamıyor iniyor ama gri bir ton ne unc0ver logosu var nede başka bir şey girilmiyor.Uygulama yüklenemiyor görünmüyor nedendir kaç saattir uğraşıyorum.NOT:Cihazımı daha önce jb yaptığım için şu anda iphonumda cydia görünüyor ama açılmıyor.

Tips
Tips
Üst Alt